• a bicyclops built for two'da leela, evlenmekten son anda dondugu ve bir shapeshifter oldugunu ogrendigi alkazar'a der ki:

"if you can change form, why didn't you change it in the one place that counts?"

yahu hayatindaki en onemli yayinda aksaklik yapacak zaman mi buldun, nerde redundancy nerde bu devlet? sen artik 400 yil o yayini duzgun yapsan onemi yok espn. batasin yokolasin insallah skandallara gark olasin.
  • omrumuzden yemis olan kanal. mactan cok studyodaki tabak suratli hatunu izlettirdi sagolsun. bu ablanin da who cares it s turkey tadindaki rating kokan yorumlarina kanmayalim sayin sozlukcu, turnuvanin baslarinda turkey'nin murkey'nin esamesi okunmuyordu kendisi tarafindan. hatta a grubundaki takimlari anlatirken turkiye'yi es gecisi vardi ki, unutmadim, unutamadim.
  • studyosunda mac yorumu yapan uclunun kadin elemaninin gonlunun sampiyonu turkiye, orasi cok asikar. who cares it s turkey diyen abla da kendisi oluyor.
  • 25 haziran 2008 almanya turkiye macini izleyen ba$ta turkler ve almanlar olmak uzere nice futbolseverden saglam kufurler yemi$ olan kanal. macin en heyecanli anlarinda -ikinci yarinin sonlari- teknik aksakliklar ya$adilar ve bu nedenle iki takimin da ikinci golunu kacirdik. ama semih'in 2-2 beraberligi getiren golun 'şşşşşşşşşşş'ine yeti$ebildiler; o şşşşşş kacmazdi zaten.
  • seyir zevkinin icine sicmis, bir de guzel sivamis kanal. 25 haziran 2008 almanya turkiye macinin ikinci yarisini izlettirmek yerine bir fan zone bir de studyo arasinda mekik dokudular. julie foudy ile gozluklu keltos'u gormekten adama gina getirdiler. sonra goruntu degisiyor, hah kurtulduk keltos'tan diyorum bu seferde alman taraftarlarin sevinc goruntusu. teknik aksaklik falan anlamam ben, yediginiz kufur butun sulalenize yeter. hadi simdi siktirin, sattlerce beyzbol gosterin. ay ne kadar zevkli.
  • 25 haziran 2008 almanya turkiye macinin ikinci yarisini pic etmis kanal. yok kotu havaymis, yok teknik aksaklikmis, en az 20 dakikasini yayinlayamadilar macin. turkiye ve almanya'nin ikinci gollerini tekrarlarda gorebildik. kazansaydik affedecektim ama...

edit: tamam, kabahat espn'de degilmis. vurmayin, oldum:)
  • 2006 almanya dünya kupası maçlarından gana-italya maçında ekrana ara ara gana'nın beyaz italya'nın mavi formayla oynadığını yazma ihtiyacı hissetmiş kanaldır.. hadi insan evladı formaları bilemeyeblir ya da tahmin edemeyebilir ama hangilerinin italyan hangilerinin ganalı olduğu 500 metreden belli zaten, ya da hizmette sınır yok*..
  • kendisinde milli maclarin seyredilebilmesi her zaman kalpleri fetheden dunyanin en buyuk spor odakli web sitesi.

edit: yalniz orospu cocuklari macin basindan beri turkiye'yle tasak geciyorlar.
    macin ozetledi adam: turkey certainly had lack of creativity, very dissappointing.
  • süper lig'in yayın haklarını satın alıp, pazar günkü galatasaray-beşiktaş derbisini naklen yayınlayacak kanal. lig'in marka değerinden dem vurup sneijder'in maliyetini hesaplayan yavşaklara gelsin bu...

edit: kanal espn+brazil miş.

http://skorer.milliyet.com.tr/…/1659954/default.htm
  • 2014/15 sezonunda pl ekiplerinin forma gelirleriyle ilgili muazzam bi çalışma yapmışlar.

http://espn.go.com/…-important-ever-premier-league#
hesabın var mı? giriş yap