• ermeni ufc dövüşçüsü rafael abrahamyanın türk dövüşçü batuhan akdumanın pes etmesine rağmen boğmaya devam etmesi olayıydı. fakat olay batuhanın açıklamalarına göre ermeni sporcunun yaptığı bir pr çalışmasıymış ve dövülen kişi batuhan akduman değilmiş. haber için

batuhan akdumanın ağzından
    --- spoiler ---

'önce isim benzerliği mi diye düşündüm'

maç öncesi reklam bilgilerinde dövülen sporcunun isminin batuhan akduman olduğunu görünce önce isim benzerliği mi diye düşündüm. samara şehri organizasyon temsilcisi üzerinden dövülen sporcunun antrenörüne ulaştım. antrenörden sporcunun pasaportunu istedim. sekiz saat sonra üzerinde oynanmış bir pasaport fotokopisi gönderebildiler. pasaportta u24tur kodu vardı. bu yanlış haberle ilgili başvuruda bulunduğumm cumhuriyet savcılığı'nda bu kodun türkmenistan'a ait olduğunu öğrendim.
    --- spoiler ---

video için link
  • klasik ortadoğu çomarı.
    hayır be ahmak orada spor yaparken neyin intikamı o beyinsiz?

edit: yazar arkadaşın uyarısı ile coğrafi olarak ermenistan ön asya'dadır ama burada kast edilen mental olarak ortadoğu çomarlığıdır.
  • ufc değil mma dövüşçüsüdür. (bkz: ufc) denen oluşum mma sporunun en iyi bilinen organizasyonudur sadece, basketboldaki (bkz: nba) gibi. bu sebeple umarım modlar başlığı düzeltir.
  • az buçuk ufc izlemişliğim var. adam/kadın nasıl bayıltılır, boyundan kapma (choke) nereye kadar devam ettirilir ve ne zaman bırakılır gördüm-öğrendim...

videodaki ermeni'nin yaptığı direkt olarak şeref yoksunluğudur. hakemin müdahale ettiği saniyede rakibini bırakması gerekiyordu. bu şekilde fazladan 2-3 saniye sıkması adamı öldürebilir ya da sakat bırakabilirdi. umarım gereğini yapıp, ermeni'nin lisansını iptal ederler...
  • affedersin ermeni sözünün ırkçılık değil, ne kadar doğru bir tespit olduğunu gösteren olaydır.
  • ermenisi türkü yok bu işin. it iti kırmış. nasıl bir psikolojiyle yapılır o spor denemeyecek şey?
  • pembe götlü cihangir solcularını ve hepisi ermeni olanları sevindirmiştir.
  • bir kişiden yola çıkarak tüm milleti orospu çocuğu kansız olarak nitelendiren orospu çocuğu kansızlari göstermiştir. vay amk.

(bkz: #96265141)
  • ömür boyu ringlerden men edilmesi gereken sporcu* davranışı.
hesabın var mı? giriş yap