• italya'da milan'la oynanan $ampiyonlar ligi macindan sonra samsun'lu bir arkada$ina $oyle buyurmu$;

' abi ben omrumde sheva kadar surarli adam gormedim, en suratli benim diye sheva'yi sen tut dediler adami tutuyorum elim de formasinda ha, o sira aman erman kacirma sakin diye biri bana seslendi, sesin geldigi yere baktim, dondum.. adam seviniyo'
  • turkiye'de ''erman'in buyuk hatasi'' $eklinde taninirdi. turkiye di$inda milan-be$ikta$ macindaki sheva e$le$mesiyle hatirlanir, kom$u ulke romanya'da pancu ile yaptigi verkac ile hatirlanir. surmene'de hatirlanmaz.
  • biz bu adamı alırken para artı ertuğrul sağlam'ı vermiştik samsun'a... ertuğrul ağlayarak kampı terketmişti. onun acısı hâlâ içimdedir...
  • bu adam çok yeteneksizdi ama rakibi kontraya çıktığına çıkacağına pişman ederdi. 20 metre geriden rakip forvete yetişir, topu da bi şekilde mındar ederdi. bunu çalımlayan adamın 2-3 kez daha çalımlaması gerekirdi zira hemen geri gelirdi. speedy gonzales gibi bişeydi.
  • tepesinin açılmasına, şakaklarına kar yağmasına rağmen soğuk ve rüzgarlı buca juniors havasında oynanan giresunspor maçına kısa kollu formasıyla çıktı. buna rağmen ellerinin üşümesine engel olamadığı için eldiven giymeyi de ihmal etmedi. ofsayttan doğan endirekt serbest vuruşu kendisi kullandı. ayrıca sık sık tozluğunu düzeltti, kaptanlık pazubandıyla oynadı. yeşil adam 9 numara adem çalık'a vuruş şansı tanımadı.
  • son dört maçta 12 puan alarak düştü denilen niğde anadolu futbol kulübünü büyük bir ihtimal ligde tutmayı başaran teknik direktör. niğde şehri takıma düştü gözüyle bakıyordu. büyük bir mucizeyi gerçekleştirdi.
  • korkunc yeteneksizdir. be$ikta$'i 2001-2002 sezonunda da cekilmez bir takim haline getiren bu adamdir. kafayla, ara pasiyla, a$irtma yoluyla, kisacasi her $ekilde rakibe pas cikarabilir, soz konusu rakibin ko$u yoluna top atabilme yetisine sahip oldugu da unutulmamasi gereken bir vasfidir. takimdan derhal uzakla$tirilmasi gerekenlerin ba$inda gelir. (bkz: gozum gormesin)
  • atına dayısının ismini koyan eski futbolcu.
  • fm profili $öyle bi $eydi:

pace: 20
    acceleration: 20

dribbling: 2
    first touch: 3
    passing: 3
    technique: 2
  • en son halide edip adıvarspor takımında teknik direktörlük görevini ifa etmiş olan emekli savunma oyuncusu.
hesabın var mı? giriş yap