• "her an"ın anagramı. ve yaklaşık olarak okunuşları aynı. mesela bu süpersonik şarkıyı düşünün:
    erhan içimdeeesin, erhan kalbimdeesin, seni seviyorum, seviyoruuuuuum ve oooooooooo...
  • iyi ve adaletli hukumdar anlamina gelen erkek ismi
  • hic okunmamis bi hikayenin esas oglanidir erhan. bugun ruyamda gordum. kendisi buyudugum yerin, en zengin, en muhafazakar, en dindar ailesinin cocuklarindan biriydi. erhan, ailesinin neyi muhafaza ettigini anlayamamis olacak ki, tersine serserinin onde gideniydi. okulda sigara icer, hatta derslere bazen yari sarhos katilirdi. okul yolunda ise, insan ve muhafazakar elbisesini giyerek evine giderdi. yuzyuze konusamazdik. parcalanmis bi silgi parcasina yada yaninda formuller yazilmis geometri sorusuna bakarak muhabbet ederdik. ikimiz de digerinden adim atmayi beklediginden, yazilmamis ve okunmamis bi oykunun gizli karakterleri olarak kaldik. cocukken karsilasip, universitede yollarimizi ayirdik. aradan 10 yili askin bi zaman gecti. bugun nereden olduysa, erhan'i ruyamda gordum. simdi is yerindeki, sokaktaki, okuldaki insanlarin yuzlerine bakiyor, evliligimden utanmadan erhan'in yuzunu ariyorum. erhan'in hatrina, dilerim tum erhanlar mutlu olur.
  • kelime anlamı olarak yiğit hükümdar demektir. tanıdığım tüm erhanların ortak özelliği aklını kullanmalarıdır.
    özellikle babadağlı olan,attığı adımları rasyonel atan,sağlığına dikkat eden,kötü gün dostu aynı zamanda kocakafalıdır.
    erhanlar güzel insanlardır.
  • yiğit hükümdar anlamına gelen, erkek ismi.
  • teyzem filmindeki teyzenin (müjde ar) aşık olduğu, hayatı boyunca beklediği gitarist karakterin adıdır.
  • (bkz: er ryan)
  • kurtlar vadisindeki , yakasina gül koyan , osman tamburaci gibi biyiklari ve acaip bi sakal*a sahip karakter..

80lerde default fenerbahçeli futbolcu ismi

**
  • --- spoiler ---
    kurtlar vadisi'nin geçen haftaki bölümünde sevgilisi olacak hatun'a "seni terk ediyorum" diyerek insanı yarmış geçirmiş güllü şahıs..*

çeşitli ağızlardan "sevgili olalım, içine girmek istiyorum, istiyomusun amugakoduum, ne olur bir kere bir kere versen*" gibi replikler duyulmuş olsa da, nezih bir masada pek orijinal durmuştur bu üç kelime.. ayrılalım de, ayrılmak istiyorum de, beni terk et de.. allah allah..
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap