• ağızlarından boluspor - ertuğrul taşkıran transferini düşürmeyen muhasebecilere yeni iş çıktı.

hadi hesaplayın bakalım.
  • ikinci lig kırmızı grup takımına 4.2 milyon tl karşığında transfer olan oyuncu. galatasaraylılar boluspor geyiklerini an itibariyle bırakabilir.

galatasaraylılar gibi araştırma yaptım biraz, eyüpspor bu sene 34 tane oyuncu almış ama hiçbirisine 1 lira bile bonservis vermemiş lol.

https://www.transfermarkt.com.tr/…60/saison_id/2020
  • eyüpspor'umuzun nokta transferi, yöneticilerimizi özverilerinden dolayı tebrik ediyorum. bu transferi bu ücrete bitirmek büyük başarı. birkaç yıl içerisinde 8-10 milyon eurolara gidecek bir wonderkidi 400 bin euro gibi bir bedelle kadromuza kazandırdıkları için kutlarım. gs altyapısını takip edenler bu çocuğun nasıl yüksek bir potansiyeli olduğunu bilir, takip etmeyenler ise ertuğrul taşkıran transferi der... şaka lan şaka bu bildiğin ertuğrul taşkıran transferi, çocuğu da tanımıyorum zaten, hahahh, neyse olur böyle şeyler, ffp'yi çıkaranlar utansın.
  • 4.2 milyon tl ye eyüpspor a kiralanmış eyüp ü komple satsan o kadar etmez
  • ertuğrul taşkıran'ın galatasaray versiyonudur.
  • adamların savunması; “şampiyonlar liginde oynadı tabii o kadar eder hıhhh” şeklinde. şl maçında oynadığı dediği de, 90+4’te girdi oyuna ve 1 dk sonra maç bitti zaten amk agshsbsj.

ulan savunulacak bir şey yok bari komik olma. şu çocuğun 1.5 yılda oynadığı dk sayısı ‘1’. evet, sadece 1 dakika.

malın biri de mesut 3 milyon euro’ya getiren sizsiniz!! diyor. mesut’un 3 milyondan fazlasına ve sponsorlukla geldiğini, amazonlarda uçağa mızrak atan kabile bile duydu amk halen 3 milyon yüro diyor.

aynen kanka aynen erencan über bir oyuncu da o yüzden 4.5 milyona eyüp’e gitti. hem utanmaz hem de yalancısınız.

t: genç oyuncu.
  • "galatasaray'a sponsor olan şirketin sahibi ve eyüpspor başkanı murat özkaya, değeri 800 bin tl olan erencan yardımcı'yı 4.2 milyon tl bedelle eyüpspor'a transfer etti."

çocuğun futbol kariyerini bitirdiklerine mi üzülelim, açık açık transfer şikesi yapıldığına mı, bu olayın üstünü tff'nin nasıl kapatacağına herkesin emin olduğuna mı üzülelim bilemedim. umarım fifa bu olaya el atar ve artık böyle dolandırıcılıkların önü kesilir.
  • bir daha bolu ertuğrul falan diyeni sikerim beyler sessizce dağılıyoruz.

not: musleraspor.
  • bal gibi ne transferi olduğu belli olandır. daha önce inceleme mi yapılmış ki buna ses edilsin. geçiniz, bizim ülke böyle.
  • şükela modunda okuyunca tebessüm ettiren futbolcu. benim favorim şu
    --- spoiler ---

eyüpspor'umuzun nokta transferi, yöneticilerimizi özverilerinden dolayı tebrik ediyorum. bu transferi bu ücrete bitirmek büyük başarı. birkaç yıl içerisinde 8-10 milyon eurolara gidecek bir wonderkidi 400 bin euro gibi bir bedelle kadromuza kazandırdıkları için kutlarım. gs altyapısını takip edenler bu çocuğun nasıl yüksek bir potansiyeli olduğunu bilir, takip etmeyenler ise ertuğrul taşkıran transferi der... şaka lan şaka bu bildiğin ertuğrul taşkıran transferi, çocuğu da tanımıyorum zaten, hahahh, neyse olur böyle şeyler, ffp'yi çıkaranlar utansın.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap