• sürekli "allahın tuttuğunu kimse azad edemez, bizi allah tutmuş, kim azad edecek" lafını kullanan biri.

aga bunu nası bilebiliyosunuz ya? yani allah'ın bizzat söylemiş olması lazım bu kadar emin konuşabilmek için.

"yahu sizi ben tutuyorum, kim azad edecek emre'cim.."

bi ben mi iletişime geçmiyorum allah'la acaba diye düşünmeye başladım. herkes o kadar emin ki.

başka tutulan ve bundan haberdar olan varsa yeşillendirsin bişi sorucam.
  • katıksız orospu çocuğu. dün içki masasında çekilen fotoğrafları ortaya çıkarılınca ‘fetö bana kumpas kurdu’ diyerek şizofren olduğunu kanıtlayan vasıfsız bir orospu çocuğu. muhtemelen sedat peker’e vurduruyor. bu tüysüzlüğü ondan.
  • "adamın dibi" lafı ile bazı hücresel oluşumların savunmaya çalıştığı karaktersiz canlı.
  • akp çomarı idi.
    sosyal medya uzmanı ve bilişim suçları masası yazıyordu 6 sene önce profilinde.

o aralar melih gökçek kanatları altına girdi. beyaz tv'de programı vardı.

sonra fatih tezcan ile program yapmaya başladı. atatürk'e sayıp sövüyordu. tezcan'ın sağ kolu oldu. haftalık program yapıyorlardı.

şimdi sedat peker'in sağ kolu imiş. tutuklanmış.

bu piçi muhalif falan zannedip savunan ve kendisine, "muhalifim atatürkçüyüm" diyen herkesin amk.; siz hak ediyorsunuz derim bu iktidarı.
  • kafası sadece sapıklığa çalışan tam bir akpli. ne eksik ne fazla.

twitter'da tipik dinci ahlaksızlığıyla yazılar yazıyor, muhaliflere ölüm tehditleri savuruyor, adamı katil edecek ihtamlarda bulunuyor sorun yok ama kendisine hafif eleştirel bir dille cevap verenleri savcılığa vereceğini söylüyor.

pis ihtamları içinse atalarımız bir sözü geldi aklıma; (bkz: kişi kendinden bilir işi).

ayrıca; (bkz: barış atay'ın gözaltına alınması/#77025105)
  • çok kısa sürede tekmeyi yiyecektir. hiçbir siyasi parti seçim zamanı imajını zedelemeye müsade etmez.
  • korkudan twitter hesabını korumalı moda almış olan organizma.
  • umarım evli değildir. zira karısını pek iyi yerlere götüreceğini düşünmediğim kişi.
  • arnavutluk üzerinden bae'ye gitmeye çalışırken paket olmuştur. sedat reis için çember daralıyor. yapacağın hareketi ya şimdi yap ya da ileride yapamayacaksın reis. kurt kapanı kuruldu, hem istihbarat servisleri hem de tetikçiler peşinde.

edit :

arnavutluk vatandaşı olan emre olur, avukatlarının devreye girmesiyle istanbul uçağından indirip bae'ye geri gönderilmiş..

twitter link
  • görüşüne katılmazsın anlarım da eşine dil uzatmak ne kadar alçakça bir harekettir.

bir de medya sektöründeymiş, ortalık kimlere kaldı bak hele. kahvehanede artık böyle konuşanları uyarıyorlar, bu herif bir de göz önünde.

iyice mide bulandırıcı hal almaya başladı ortalık.
hesabın var mı? giriş yap