• güzel adam, belli ki içinde tutamamış. dökmüş aslında bizim de içimizde tutup tutup haykırmak istediğimiz her şeyi. gerçek vatansever, gerçek sanatçı, gerçek kitle sahibi insanlar bu günlerde belli ediyor kendini işte. ben cebime koyduğum parayı bilirim demek yerine halkının yanında oluyor.

oyunculuğuyla, duruşuyla, tepkileriyle gerçek bir sanatçı örneği. ayağına taş değmesin, yolun kesilmesin emre kınay.
  • sorulması gereken soruları sormuş,
    bir vatandaş olarak "artık yeter" demiştir.

https://www.instagram.com/…b7/?utm_medium=copy_link
  • emre kınay gibi çıkıp 5-6 sanatçı daha konuşsa her şey değişebilir.
    cesur ve aklı başında insanlara hayranım!!
  • helal olsun çatır çatır konuşmuş sanatçı.. yüreği dert görmesin milyonlarca insanın hislerine tercüman olmuş.
    gün zaten susma günü değil, evet hepimizin sorumlulukları, ailesi, çocuğu, canı ciğeri var ama artık silivri soğuktur espirisinden gına geldi. geleceğimiz gidiyor, çocuklarımıza, gelecek nesillere bırakacak bir yurt kalmayacak elimizde. var olan sorunlar açık açık konuşulmalı, ödenen vergilerin hesabı sorulmalı. özellikle ekran başında olan popüler isimler, gün vatanseverlik günü, çıkın konuşun ulaşabildiğiniz kadar insana anlatın gerçekleri, ülkenin kalburüstü zenginleri, gün vatandaş için sesinizi çıkarma günü neredesiniz? bu halk daha ne kadar taşıyacak sizi sırtında, bu halkın sırtından kazandıklarınızı halka verin artık yeter..
  • ülke yanarken "ama bizi dış ülkelere kötü gösteriyorlar" kompleksiyle bütün bu yangınlara rağmen müdahale etmeyen devlete bok sürdürmeyen sanatçı müsvettelerine hassiktir bok demiştir
  • fox tv canlı yayınlarını baz alacak olursak şerdil dara'ya tur bindirmiş belediye başkan adayıdır. şerdil neredeyse hiçbir şey söylemedi, hiçbir projesinden veya eylem planından bahsetmedi. ne konuştu, belli değil. ama emre kınay çatır çatır fikirtepe'yi, bisiklet yollarını, hayvan hastanesini, alternatif atatürk kültür merkezini konuştu. her lafıyla somut icraat anlattı.

45 senelik kadıköylü ve chp seçmeni olarak benim oyumu aldı. kadıköy'e emre kınay gerekiyor. büyükşehire de ekrem imamoğlu. particilikten sıyrılıp hizmet verecek insana oy vermek zo-run-da-yız. yoksa partiler asla kendilerine çeki düzen vermeyecekler.
  • oyları bölerek kadıköy’de kıran kırana geçen yarışta akp’nin kazanmasını sağlayacaktır. %75’i ortadan 2’ye bölünce kaç oldu? 37,5. bildiğiniz üzere 37,5 25’ten küçük bir sayı ve bu sonuçlarla akp kazanıyor, resmen kadıköy’e şeriat getirecek emre kınay! hülöğ!
  • fox tv'de dün chp adayını, bugün de emre kınay'ı izledim. adam sizin gibi karalamıyor diğer adayı. aksine iki demokratik aday var ve birimiz kazanacak diyor.

ben sarıyer seçmeniyim, chp adayına vereceğim oyumu ama kadıköy seçmeni olsam emre bey'i seçerdim. zira projeleri daha güzel. hayvan hastanesi diyor, çocuk parkı diyor, deprem toplanma alanı diyor, üreticiye vereceği mazot desteği karşılığı ihtiyacı olanlar için askıda sebze meyve diyor, kreş diyor, kurbalı dereyi yılmaz büyükerşen'i saygıyla örnek göstererek temizleyip gondollarla güzelleştirmekten bahsediyor, makam arabam olmayacak diyor, kendi paramla aldıgım bisikletim ve motorumu kullanacağım diyor...

güzel yani.

chp adayı da gayet chp'li bu arada; karayalçın zamanından beri partideymiş. gayet atatürkçü. yani diyeceğim o ki chp adayı kürtçü diye değil emre bey'in projeleri daha iyi diye seçilmesini arzularım.
  • keşke herkes tak tak açık açık konuşsa dedirtti.
    avaz avaz bağırsa herkes. ünlüler! sanatçıyım diyenler.
    avaz avaz bağırsın ya herkes
  • "tomalarla insanlara sıktığınız kadar ormanlara su sıksaydınız" diyerek beni mest etmiş düşünür...
hesabın var mı? giriş yap