1186 entry daha
  • afili yalnızlık albümü bence türk müziği için efsane albümlerden biridir. her şarkısı hittir. kral tv de klip çıktığında kitlenir izlerdim,üniversitede soğuk odaları az dinlemedim. ben lisedeydim kağıt evler girdi hayatımıza "annem için" haykırışı hep içimde yankılanır. kimse olmadı senin gibi,alıştım susmaya, kağıt evler o dönemki piskolojimin sesleri.sonra üniversiteye başladım hemen o yıl soğuk odalar çıktı tüm yurt avaz avaz söylerdik. sonra eylül geldi sonra çıktı. eylül doğumluyum. ilaç gibi gelmişti bana özellikle eyvah şarkısı beni benden eder,ne zaman hayattan bıksam dinlerim,hayallerim var o şarkıda. bitti tebrikler şarkısında "ben,yarım aklımkla ben,sandım ki güzel biter gerçekse eğer" "benden aldıkların neden benden fazla" sözleri çok ağlatmıştır beni. veya aynı albümde ki buralar yalan şarkısında geçen "biliyor musun,evimdin sen benim" sözünü defterlerime yazardım. sonra benim için beni vurup yerde bırakma çıktı,evlendi filan derken emre abi hayallerimizde,lise ve üniversite çağlarımızda kaldı,sesi hep varolsun,duygusu hep bize nakış olsun,iyi ki varsın abi.
hesabın var mı? giriş yap