• ilk sıralardan seçilmesine kesin gözüyle bakılan yetenekli pg. birkaç senedir içeri dalmayı seven oyunkurucular silsilesinin son halkası.

nba draft'teki değerlendirmesinin türkçe çevirisini şöyle yaptım.
    http://sporperest.com/emmanuel-mudiay/
  • bildigin gerizekali gibi top kaybi yapan oyuncu. takim arkadaslarina yazilan top kayiplarinin yarisinin falan da sorumlusu.
  • karaktersizlik, terbiyesizlik nedir nasıl yapılır örneğini, 20 ocak 2017 san antonio denver maçında göstermiştir.
    saygıdan yoksun tipik günümüz gençliğinin güzel bir örneği.
  • utah jazz ile 1 senelik anlaşan basketbolcu.
  • nba'in elit pg'lerinden birisi olmaya aday basketçi.
  • bir üstteki entry de bana ait ve kehanetim tutmuş. zalgiris ile anlaş üzereymiş.
  • bu adamdan bir cacık olamaz. bu kadar kötü şut ile iyi yerlere gelmesi imkansız. üstelik bir oyun kurucu için çok hantal bir oyun tarzı var. bu hali ile çin'de döktürür ama hızlı oyun oynayan takımların eline ayağına dolaşır. denver'ın hızlı hücum gücünün içine eden yegane adam bu. gerçi bu denver kadar iğrenç bir takım görmedim. batı da iyi kötü her takım bir şekilde bir şeyler ortaya koyuyor ama şu denver'ın ligdeki amacı hakkında bilgisi olan varsa beri gelsin.
  • rudy gobert gibi covid-19 testi pozitif çıktığı iddia edilen sepettopu oyuncusu.
    birçok kaynak, haberlerini güncelleyip test sonuçlarında sadece rudy gobert corona virüslü çıktı diyor, ama nba’de virüs bir anda birçok oyuncuda görülebilir.
    rudy gobert salağının, mikrofonlara ellerini sürtmek için gösterdiği çaba (!) göz önünde bulundurulursa...
  • ligin en kotu point guardlarindan biri. hem sutu hem oyun zekasi sifir.
  • covid-19 test sonucu negatif çıkan basketbolcu.
hesabın var mı? giriş yap