• küçükken parlak renklerine bakınca ben bunlarla neler neler yaparım şimdi diye heveslenip gaza gelirdim. hiçbi bok da beceremezdim.
  • 90'ların çocukların resim-iş ve iş eğitimi derslerinin olmazsa olmazıydı ama şimdilerde son durumu nedir, hala kullanılıyor mu hiç bir bilgim yok.
  • origami nin vazgecilmez parcasi
    ama en superi bi$i cizip icini bu kagitlari 0,5 kalemle parcalayarak doldurmaktir.
    ortaokulda yapardik
  • (bkz: krapon kagidi)
  • aklımda kırmızısı fazlaca yer etmiş kağıtlardı. kesip uhuyla yapıştırmaya çalıştığınızda boyası çıkardı ama...
  • bir neslin küfür dağarcığını geliştiren yavşak kağıt. aslında kağıdın suçu yok. asıl suç, iş eğitimi denen gereksiz dersi müfredata koyanlarda ve hocasında.
  • devamlı az bulunurdu bunlardan. bir dönem öğrencilerin kabusu idi. şu an durum nasıl bilmiyorum ama. o kadar uğraştık neler yaptık ama bak ne var şimdi ortada.
  • ilkokul yıllarımda iş eğitimi dersi için öğretmenin sürekli aldırdığı zımbırtı. arkadaş bir insan bu kadar mı beceri yoksunu olur , yapamıyorduk işte olmuyordu , ver elimize tornavida tv yi bilgisayarı sökelim fakat bunu beceremiyorduk . bu kağıdın yerine daha yaratıcı el işleri ve maket malzemeleri bulsunlar .
  • fon kartonuyla vakit harcadığınız üniversite bittikten sonra bir level daha atlayarak şuna geçersiniz:

keçe
  • hiç sevmediğim kağıttır. ne dokusu güzeldir ne de kendisi.
hesabın var mı? giriş yap