• insan evladı olanın kabul edemeyeceği eylemdir. bu kadar.
  • "ben orospu cocuguyum." demenin alternatif yoludur.
  • tekmeyi atan çapulcu, tekmeyi yiyen "benim başörtülü bacım" olsa, idam anayasaya yeniden girmekte sakınca görmezdi! ama işte...
  • bu orospunun evladı da yarın serbest bırakılır, ne adalet ne hukuk.
    video
  • "ben soysuz şeref yoksunu bir şeyim" demenin istikrarlı bir yolu da olabilir.
  • vicdanım yok ben orospu çocuğu biriyim demek yerine fiziksel olarak bunu gösterme biçimi
  • haber bültenlerinde görünen görüntüsü ile evde duvar yumruklatan olaydır.

arkadaş nasıl bir psikoloji içindesin, nerede yasıyorsun, hadi başkasını düşünme empatisinden yoksun olduğun her halinden belli ( ki bu bazı hayvanlarda bile mevcuttur hayvan bile hisseder) bari kendini düşünmüyor eşini çoluğunu çocuğunu düşün, onlarda yoksa ananı babanı düşün diyeceğim ama sen şimdi o küçücük beyninde zaten bu atraksiyonu onları düşündüğün için , arın namusun için yaptığını söyleyecek derecede güdümlenmişsin, seni öyle işlemişler, beynin öyle bir beyin, programlanmış kurulmuşsun

aynı senin gibi kurulan et beyinli oyuncaklar yüzünden bu memlekette sabahattin ali , hrant dink, uğur mumcu gibiler artık yok. bıktık ulan sizden , bıktık cehaletinizden kaynaklanan cesaretinizden , yeter be yeter artık, bitin artık bitin, ya da et beyninizi kullanmayı , en azından diyalog kurup konuşmayı öğrenin

herşey bir yana bu satırlı herifi teselli edip oradan uzaklaştıran, satırlıya silah arkadaşı muamelesi yapan oradaki birkaç polis varki onlara tek sözüm "yatacak yeriniz yok ulan sizin yatacak yeriniz yok" , göstericileri elinde limon ve sirke var diye bile göz altına alacaksın , bu herif gözünün önünde adam öldürmeye kast edecek sen de onun sırtını sıvazlayın yollayacaksın yuh ulan
  • samimiyetimle söylüyorum, bu güne kadar sözlükte hiç, annesinin mesleği ile ilgili yorum yaptığım bir insan evladı olmadı lakin bu işi yapan da süzme , safi orospu çocuğudur. bak bu küfür değil. ifşa de, açıklama de ama küfür, kesinlikle değil.
  • bugüne kadar çok orospu çocuğu gördüm ama o videoda ki kadar büyük orospu çocuğu görmedim. özellikle şu ak gençlik tayfası izleyip yorumlamasın istiyorum.

tam bir orospu çocuğu işi.
  • üzerine finger of death sallayasım gelen, yobaz, beyni 250 gram etmeyecek, şerefsiz yaratık hareketidir. hukuktan korkmayan, gücü ancak kendini savunmayanlara yeten, korkak orospu çocuklarının yapabileceği bir harekettir. o elindeki satırla tekme attığı bacağı kesilip götüne sokulası fanatik piçtir bu hareketi yapan ılık.
hesabın var mı? giriş yap