• michael jackson'ın ölümü ardından parke satışlarında patlama yaşandı

pop müziğinin unutulmaz ismi michael jackson'ın hayata gözlerini kapatmasıyla laminat parke satışlarında patlama yaşanırken, türkiye'deki üreticiler, talebi karşılayamaz duruma geldi.

düzce parke üreticileri birliği başkanı yılmaz üstünel konu hakkında şu açıklamalarda bulundu;

"merhum'un ay yürüyüşü dansını öğrenmek isteyen vatandaşlar bu dansı gerçekleştiremedikleri zaman bunu genelde zemine yoruyorlar. ay yürüyüşü dansına en uygun zemin de düzce kestanesinden üretilen parkedir. son 4 aydır özellikle avrupadan gelen talebe yetişemez olduk. zaten ben de merhumun büyük hayranıydım kendisine burdan 4 tır düzce kestane parke göndermiştik, bana "dirty diana çizerim kestaneni" diye takılırdı büyük adamdı.pop dünyasına çok şey kattı. this is itti"

bolu dut ve artvin meşe parkelerinin satışında da ciddi oranda yükselme gözlenirken, michael jakcson ın artvin'de kütük seçerken çeklimiş fotoğrafları ise düzce mi artvin mi tartışmalarını alevlendirdi.

artvin parke üreticileri birliği başkanı yaptığı açıklamada "bizim parkelerimiz profesyonel moonwalkerlara hitap etmektedir. fidelerimize 24 saat "michael jackson full yeni mp3" dinletiyoruz" dedi
  • gözünü seviyim ayakta kal sözlük. senden başka haber alabileceğimiz yer kalmadı.
  • facebook ve twitter a erişim engellenmekte. esad a bok atanların ondan daha aciz olduğunu görmek pek bir ironik.
  • portakal gazı biten polis yeniden biber gazına döndü. - ankara

google+ kullanın
  • ölü sayısının artmasından endişe eden yetkili'ye ağır darbe

"biz elimizden geleni yapıyoruz ama ölü sayısının artmasından da endişe ediyoruz açıkçası" cümlesini kendi sesinden kasete kaydedip saatlerce dinleyen belediye encümen azası suç üstü yakalandı. olayı "olası bir felakete karşı kendimi hazırlıyordum, teklememem gerekiyordu bu beyanat sırasında" diyerek açıklamaya çalışan, kısaca f.g, adını açıklamak istemeyen izleyici ve adı açıklanmayan üst düzey askeri yetkili tarafından fütursuzca dövüldü. köylüler olayların büyümesini aniden halaya durarak engelledi.
  • korku filmlerindeki şişman ve gözlüklü genç dehşet saçtı

tüm dünya bunu konuşuyor; holivıd, bolivıd ve vivid ayakta. hemen hemen her korku filminde katilin ilk kurbanı olan tıknaz, gözlüklü ve enine gelişmiş genç "ne istiyosunuz ulan benden? ha? ne istiyosunuz? bu tipini s..timin caş'ı niye yaşıyor hep. neden ben ölüyorum?" çığlıkları atarak, o an tuvalete gitmiş olan ışıkçının yokluğundan da faydalanıp, rol arkadaşlarını projektörle dövdü. olay, filmlerde çocuğunun beyzbol maçına gitmeyen ama durumunu açıklama zorunluluğu hisseden sorumsuz baba'nın müdahalesiyle daha da büyümeden sonlandırıldı.
  • antrenör "kolej havası yakaladık" deyu açıklama yapan futbolcusuna kramponla girişti

sezon başı kampının yeri konusunda basına "prag" açıklamasını yapmasına rağmen futbolculara "onları kandırdım kampı abant'ta yapacağız" dedikten sonra kendi başına antalya'ya giden antrenör ziya vural, yaptığı hatayı geç de olsa fark edip takımının başına geri döndü. bu esnada bir gazeteciye "valla hoca bize abant dedi, başkana da gidip köln'de kamp yapıcaz demiş; o adam da oraya gitti. tabii tüm aksilikler yıldırmadı bizi, takım olarak kolej takımı havası yakaladık..." şeklinde açıklamalar yapan futbolcusuna halı saha kramponlarıyla girişti. malzemeciler ve oyunculara baklava getiren taraftarlar olayın büyümesini güçlükle engelledi.
  • kocamın boşanan bayan arkadaşıma içi giderdi

kocasının, cinsel ilişki isteğine çoğunlukla "saçlarım dökülüyor", "midemi bozmuşum", "nası koydu ama fener bugün" gibi bahanelerle karşı gelmesine rağmen, kısa süre önce eşinden boşanan arkadaşı b.g'yi gördüğünde "ohhş", "süt gibi hatunmuş bu" gibi tepkiler verdiğini ifade eden f.d "kaynanamın yaptığı büyü her şeyimi kapattı" deyu bitirdi sözlerini. bunlara karşılık, savunma makamı olan kocasına uzattığımız mikrofona aldığımız cevap; "karımın muskası yüzünden çenem kaydı" oldu.
  • şu andaki en etkili haberleşme ağı. facebook ve twitter engellendi. ekşisözlük ve diğer sözlükleri kullanın.
  • basınımızın yazmadıklarını yazan ajanstır. sıcak gelişmeler buradan iletilecektir.

ankara güvenpark'ta polis, göstericileri sıkıştırıp üstlerine portakal gazı atmakta. avm lerin içine saklanan halkın çıkması için avm nin içine de portakal gazı sıktılar. bu portakal gazını su ve sütle silmeye çalışmayın daha da asidik oluyor. burnunuza sirkeli pamuk basmalısınız. herkesi uyarın! uyanın!

google+ ile iletişime devam. vtok da olur.
hesabın var mı? giriş yap