28184 entry daha
  • herhangi bir lanet, yememeden yıllardır yazar olmama rağmen başlık açtırmayan. hala 6 ay geçmeli diyor.

sözlük yönetimi, modları asla bir iş yapmayan insanlar.
  • 1 yıldan fazla bir süredir gelen mesajları okumanın bir işkence olduğu sözlük. bildirimleri düzenli göndermek yerine keşke kontrol ettiğimizde doğrudan mesajları açabilen bir uygulama olsaydı (gerçi browser'dan da açılmıyor.). benim gibi bu sorunu yaşayan yazar saysı da az değil. sürekli güncelleme yapılıyor bir halta yaradığı yok. bıkkınlık verdi artık bu durum bir el atın lütfen. bakın, en iyi ihtimalle gelen herhangi bir mesajı açabilme sürem minimum 20 dakika ya da aşağıdaki gibi sürekli yüklemeye çalışıldığı hâlde hiç;

görsel
    görsel
    görsel

mesajlarına cevap veremediğim, sohbeti sürdüremediğim yazarlardan özür dilerim. gördüğünüz üzere durumun benimle ilgisi yok.
  • ya sözlük'ün kendisinde ya ekşi app'de bir problem var ya da ben hesabı kaptırdım.

şöyle ki yapmadığım halde bir çok entry'i favorilemiş gibi görünüyorum. oysa ki son favorilediğim entrylerde hiç birisi görünmüyor.
  • millet mobil uygulama kullansin diye tarayicilarda yaptiginiz planlı yavaşlatmayı durdursaniz nasil olur?
hesabın var mı? giriş yap