• hakem bi çocuk gibi duran efecan'a baktı bir de zebellah gibi duran almana baktı bu çocuğun çarpmasıyla mı düşülür amk kesin yere attı kendini dedi ve golü verdi.
  • adam yıllardır ligin kalburüstü kanat oyuncularından. bir kaç yıla da emekli olur. bu maçta keşfetti ekşinin scoutları.(bkz: *swh)
  • ali koç'un gs düşmesin diye bu hafta karşılasacağı alanya'nın en iyi 2/3 futbolcusu dan biriydi.tskler ali koç burak elmas'dan daha faydalısın bize.
  • ulan hiç alanya maçı da mı izlemediniz, fm manager da mi oynamadınız.

adamlar yeni futbolcu keşfetmiş gibi heyecanlanmış.

efecan iyidir, koşar, yılların verdiği emekle pozisyon bilgisi de gelişmiştir bu kadar. fazlası yok efecan'da.
  • alanyaspor emektarı 2014 yılında olimpiyat stadında 2. lig yükselme maçında hatayspora karşı izlemiştim ve bu adam o final gününde nasıl oynuyorsa halen öyle oynuyor ne yazık ki lobisi zayıfmış demek ki takımla birlikte süperlige tırnaklarıyla kazıya kazıya geldi
  • muthis bir pres gucu. oynanan almanya macinda ilk yarim saatte basmadik yer birakmadi baya da sert faullere maruz kaldi. aman dikkat et . bu tempo surdurulebilir mi emin degilim. futbol garip gercekten 30 yasinda milli takima aliniyorsun almanya macinda en dikkat ceken adam olabiliyorsun. neden bu kadar gec diye de dusunuyor insan.

edit: golu presiyle yoktan var etti. hak etmisti. pozisyon temiz emre can niye kasti anlamsiz. sakatligi ciddi degildir umarim.
  • kesin iyi oynamıştır. küfürlerden anlıyoruz. galatasaray' a karşı iyi oynadiysan namussuz bir insansındır.
  • efecan geçen yıldan beri dikkatimi çekiyor. adeta yerli iniesta. bu tip emektar oyuncuların üç büyüklere gelmeden millî takıma seçilmesini çok önemsiyorum. filozof reise teşekkürler.
  • efecanin ne kadar yetenekli olup olmamasi ile kesinlikle ilgilenmiyorum. fenerbahce, oyunculari harcayan, degersizlestiren bir yapiya donustu. kim geldiyse kariyerine zarar veriyor, herkes oldugundan dusuk gozukuyor. bu sorun onceden cok ciddi degildi, yaklasik 3 yildir kronik bir sorun oldu. galatasaray da o yoldan gitmeye basladi bu sene.
  • gencecik takım arkadaşı kendisine pas vermeyip gol atınca arkasını dönüp trip atan bir değişik.
hesabın var mı? giriş yap