• (bkz: yandım mınıskiym)

uzmanlık isteyen iştir arkadaş.. ama aynı duşu uzun süre kullanınca otomatiğe bağlarsın sıkıntı olmaz.

kiracı olarak yaşayan ve 1-2 yılda bir ev değiştiren insanlar için yeni evlerinde sıkıntı yaşatabilir. ama en fazla 1 ay sürer o sıkıntı.. sonra geçer yane abartılacak bir şey değil..
  • bazı duşlarda mümkündür. bu duşlarda iki su ayarı vardır: kaynar su, antarktika buzulları.. ortası yok.
  • ortasi pek yoktur su sicakliginin. ya yanarsiniz ya da donarsiniz dus alirken.
  • askerde ortak bir sistemden beslenen onlarca duşun bulunduğu bir yerde de mümkün olmaktadır.
    (bkz: askerde banyo yapmak)
  • hayatım boyunca peşimi bırakmayacak bela... tam ayarladım diyorum su soğuyor, ya da kaynıyor. bu sistemi yapan mühendisi sikeyim ya..
  • insanı duş almaktan soğutan olay. ayarlamaya çalışıp başaramadıkça yorar, tam ayarladığınızı düşündüğünüz anda aniden buz kesmesi ta da kaynaması ile delirtir. kahrolsun bağzı banyolar!
  • mına kodumun insanlık olarak ortak bir problemmiş megersem dediğim bir problemdir kendileri. her duş esnasında en az beş dakikamı ayırmaktayım. kombi uzaktaysa daha da zorlu geçmektedir.
  • (bkz: ne gam)
  • bu doğalgaz laneti yüzünden olan durum elektrikli şofbenlerde pek olmayan ama doğalgazda hep karşılaştığım durum.tam ayarlarsın suyu saçını şampuanlarsın birden kaynar su gelir ulan ne oluyor deyip suyun altından kaçarsın soğuk tarafa getirirsin tam ılıklaşır birden buzzz gibi su gelir. bu durum yüzünden geberip gitcem.
hesabın var mı? giriş yap