• resmi gazeteyi bekleyin diye tüm medyayı trollememiştir. bu adam söyledi diye eski bakanın şutlanması birkaç gün gecikmiştir. vurgunla ilgili olarak da yanlış söylediği bir şey yok. suni bir düşüş var.
  • ulan aktroller topunuz birleşseniz bu adamın vatan sevgisinin zekatı etmezsiniz. şimdi kafanızı yemliğinize gömün arpa kırıklarınızı yiyin.

adam maalesef haklı. tahminim yarın sabah reyis sevdalıları bugün tepeden sattıkları dolarları ucuzdan kapatmak için sıraya girecekler.
  • göte göt demiştir. birkaç gün içinde haklı olduğu ortaya çıkacaktır.

edit : götün yansın diyenlere, neredeyse tüm birikimim tl'de ve bist'de.
  • adam halkı satış konusunda teşvik etmeliymiş, fikir bu.

doların düşmesi halkın yararına ama daha da çok yararına olan böyle ani iniş ve çıkışlar olmaması.

durmuş yılmaz'a bayılmıyorum ama adam herkesin aklındaki şüpheyi ifade etmiş.

dolar satın diye kimse kimseyi teşvik e bu ekonomik anlayışla zorunda değil.
  • tabi olm kesin vatan haini. adam hem bakanın kardeşi hem karardan önce çıkıp faiz indirimi gelecek diyor.

aa pardon o başkasıydı. o zaman padişahım çok yaşa diyorduk sanırım.

kaç para olm bi trollük cidden değiyor mu?
  • alım fırsatı diyerek yatırım tavsiyesi vermedi, aksine tl'nin yeniden orta vadede değer kaybedeceğini söylemek istedi. mevduat faizine destek olmanın hazineye getireceği yükün karşılanma vakti gelince bu durum enflasyon sarmalına dönüşecek.
  • bu adam 2015 seçim sonucunda koalisyon olmayınca , seçim tekrarında arada kalan üç ay için aldığı parayı iade etmiştir. ben bu parayı hak etmedim meclis çalışmadı diyerek. sonra dalyarak çıkar der vatan haini.
  • başlıkta hakaret eden herkesin nick altına baktım. istisnasız aktroll yazıyor.

alım fırsatı mi bilmem de adam aktroll temizleme fırsatı verdi bize. teşekkürler durmuş yılmaz.
  • herkesin bildiği şeyi söylediği için başlığı altında linç yiyen adam.
    e tabii linç edenlerin kimliğini tahmin etmek de zor olmasa gerek.
    ulan akşamdan beri tüm param dolarda olduğu halde acaba nereden tl bulurum da yarın sabah ilk iş dolar alırım diye kafa yoruyorum, adam da bunu açıkça söyledi işte açıkça...
  • adam haklı çıktı. hem de öyle böyle değil. alım fırsatını değerlendirip 11 liradan alanlar 3 saatte 3 lira kar ettiler. ekonomist dediğin böyle olur, lafla değil. g.te g.t dedi diye ağlamayın, önünde saygıyla eğilin aktroller
hesabın var mı? giriş yap