• 1 yıl 4.5 milyon dolar ve maksimum 3 ay sakal uzatabilme şartlarıyla dallas ile anlaşmış oyuncu. sakal uzatmada da 1 yılı direten gooden'a en son nowitzki'nin telefon açıp "birader buranın kışları kurak geçer pişik olursun isilik olursun o sakalla ben sana söyliyim" şeklinde uyarıda bulunması sonrasında dallas'ın 3 aylık teklifine razı gelmiştir.
  • hayatımda gördüğüm en boktan saç sakal kombinasyonuna sahip adam.

edit : link de vereyim tam olsun.
    http://slamonline.com/…goodens-new-look-has-a-name/
  • atletik ozellikleri mukemmel olan bir nba caylak adayi, power forward ve oyun stili jermaine o'neal a benziyor.
  • kendisi kansas üniversitesi çıkışlı.
  • bu sezon kariyerinin en verimli 2. sezonunu geçiyor diyebiliriz ki daha sezon bitmedi, daha önceden hatırladığım los angeles clippers'ta çok verimli ve yüzdeli oynadığı bir dönem vardı. ersan ile birlikte şuan için bucks'ın yükselişinin baş mimarlarından desek yanlış olmaz kendisi için hatta ersan'ın oyuna fazla katkı yapamadığı maçlarda bile standart bir ortalamayla oynuyor eksiği yok hatta bazen fazlası var, cidden çok istikrarlı. bucks'ın 6 serilik galibiyet serisinde ben sadece knicks'e karşı fazla iyi bir performans ortaya koyamadığını hatırlıyorum, bunun haricindeki maçlarda mükemmel oynadı ki zaten geçen hafta doğu'da en iyi oyuncu seçilmişti. tecrübesi ve olgunluğuyla ikinci baharını yaşıyor diyebiliriz..
  • shareef abdur-rahim tarzında bir oyuncu atletik ve ribaundlarda çok etkili ... bu sene draftlarde memphis tarafından seçildi ama dış oyununu biraz güçlendirip birazda body çalışmalı sanki ...
  • mike miller ve ryan humphrey karşılığında yanına gordon gricek i de alarak orlandoya giden pf .. bakalım t-mac e katkısı ne boyutta olacak ki bence mike miller ın vereceğinden çok olacaktır ...
  • ilk çeyreklere* çok iyi başlayan(ortalaması alınsa ilk çeyreklerin ortalama 8 sayı 5 ribo gibi bir istatistikle karşılaşmamız muhtemeldir) fakat maçın geri kalanında aynı başarıyı gösteremeyen oyuncudur.. **
  • yarı amerikan, yarı fin olan milwakuee bucks power forveti. babası annesiyle finlandiya'da basketbol oynarken tanışmış. sonrası malum..
hesabın var mı? giriş yap