• dovme yapmadan once biraz dusunurseniz ve kendi zevkiniz icin dovme yaparsaniz bir omur hic ugrasmayacaginiz eziyet.
  • acı/ ağrı eşiğim nispeten yüksek olduğundan mıdır bilinmez ama öyle aman aman acıdığını söyleyemem. dövme yaptırmaktan bile daha fazla acıdığı ise bence kesinlikle doğru değil. ayrıca lazerle dövme sildirme işleminde emla gibi anestezik kremler de kullanılabiliyor ki -allah formülünü geliştirenden bin kez razı olsun- kendileri sırf dövme sildirme olayında değil ağır yanık vs. tarzı durumlarda da candır. seanslar arası en az 6 hafta süre olması gerekiyor demişti doktor. gün itibariyle ikinci kez gittim ve sonuçlar mükemmele yakın. anladığım kadarıyla işin sırrı kullanılan cihazda saklı. üçün beşin hesabını yapmayın ve muhakkak hastane ortamında doktora yaptırın derim, gittiğiniz seans sayısı fark edecek ve maddi-manevi daha kârlı çıkacaksınız.

bu işi iyi bilen sağlık kurumları için:
    (bkz: ethica)
    (bkz: estethica)
  • sıcak hamur basmak da işi görür hem daha hesaplı daha acılı

(bkz: acı yemeden doymuyorum)
  • akabinde arkasında mürekkep yerine deride iz olarak yer alan bir dövme bırakan eylem.
  • tavsiye küçük yaşta yaptırmayın sonra zevkler ve renkler değişebiliyor beyler
  • (bkz: julia gnuse)
  • http://dovme-sildirme.gen.tr/ adresinden detaylıca bilgi edinilebilir hadise.
  • kendim de yaptırıyor olmakla birlikte dünya üzerindeki en salakça insan eylemlerinden biri olduğu iddiasındayım.
  • ister yazın yediğin hurmalar kışın kıçını tırmalar de, ister karma de. zamaninda marjinal olmak adina yapilan kücücük islemler, sildirmek istediginizde hic de kücük olmayan acılar ve ücretler karşılığında size geri dönüyor. dövme bir en fazla iki seansta tamamlanirken sildirme islemi yaklasik on seans sürüyor üstelik her bir seans arası minimum bir ay. her bir seans sizin dövmeye bir kere vermis oldugunuz ücret kadardir. yani bir dövmeye karsilik on kati sildirme ücreti ve acısı ağrısı satın aliyorsunuz.
  • koluna yazdırdığı "serkan" ı sildirmemek adına, fazladan 2 tane daha serkan ile çıkan kız tanıdım ben ahahah

üzülüyorum geleceğini düşünmeyip dövme işine kalkışanlara. yoksa dövme güzel bişey belki de ama... işte..
hesabın var mı? giriş yap