• sayesinde oyuncak taciri de olduğum, kıvığ kıvığ saçlarına asılmış salıncaklarda çilek gülüşlü bebekler sallayan, taa çok uzaklardan anadolu'nun bebeksiz/oyuncaksız bir köyündeki mini mini birler çalışkan ikileri, kocaman bir oyuncak kutusu ile sevindiren, beni kendisine sıcacık bağlarla bağlayan, ne kadar vefasız olsam da bir merhabasını eksik etmeyen, karşılık beklemeden seven, kadehli akşamların içine güzelim sohbetler sığdırmak istediğim canımcım.. güzel arkadaşım...
  • bu hanımefendiden hiç ses çıkmıyordu ne zamandır. işi gücü çoktur dedim. sonra bi baktım ki çiftçi olmuş!!! çekmiş şalvarı giymiş lastik ayakkapları vermiş kendini bibere, kabağa. hep dipleri çıkmış boyaların, manikürler falan gitmiş. bildiğin ırgat olmuş. organik nolcak:)
  • efes pilsen ile aralarında gizli bir anlaşma olduğunu düşünüyorum. ne zaman iki satır mesajlaşsak akabinde kendimi tekel bayiinden şişe efes alırken buluyorum... ağzımda salyalar falan.. "biraaaa biraaaa" diye bağırarak yolarda deli gibi koşan bir tip düşünün. yazık oluyor bana...
  • bir bayram akşamı, burgazada ~ kalpazankaya zirvesi'nden dönerken o bet sesimle;

"divane âşık gibi de dolanırım yollarda,

divane âşık gibi de dolanırım yollarda,

kız senun sebebune, yâr senun sebebune,

kaldım istanbul'larda, kaldım istanbul"u

söylerken bana eşlik eden dost'tur.
  • sabah opucugu bu. neyle carpsam sifir olan ruh halimin kurtarici toplama hali bu.
  • sadece benim icin istanbullardan kalkip izmire gelmis *, gercekten de denizin kızı olan, mavi göz-sarı sac.
  • harika yemekler* * yaptığı iddia edilen bir insan. ancak henüz ispatlanmadığı ve gastronomi de bir müspet ilim olarak delile ihtiyaç duyduğu için inanmıyorum tabii. gerekli bilimsel laboratuvar çalışmaları* yapılmadan böyle şeylere inanmak doğru değil.
  • birçok orta amerika dilinde "ormandaotuzsekizbinchivasregalgücünde" anlamına gelir.
    dövme gibi, derinin altında ve kalıcıdır.
  • insan dostu, hayvan dostu, benim dostum ve fakat karaciğer düşmanı. gerçi enginar kapsüllerinin karaciğere iyi geleceğini düşünüyor ama biri ona söylesin, bunları birayla* almak pek iyi bir yöntem değil.
  • ankara havası ve denizden uzaklaşmak yaramadı. derhal sularına kavuşmasını talep ediyoruz.
    (bkz: buradan yetkililere sesleniyorum)
hesabın var mı? giriş yap