• "bu kadar ucuz gözükmenin bana ne kadar pahalıya patladığını bilemezsiniz" diyen kadın.
  • kesinlikle aptal sarışın değildir, çeşitli vesilelerle ispatlamıştır:

"it's a good thing i was born a girl, otherwise i'd be a drag queen."

"i look just like the girl next door...if you happen to live next to an amusement park."

"i wanted to be the first woman to burn her bra, but it would have taken the fire department four days to put it out."

"i'm not offended by all the dumb blonde jokes because i know i'm not dumb... and i also know that i'm not blonde."

"you'd be surprised how much it costs to look this cheap!"

“i have got little feet because nothing grows in the shade"
  • m.ö 987 yılında doğmuş bir müzisyen. nurhan damcıoğlu'nun midwest görmüş klonu.
  • billur sesli efsane.
  • 78.kez dağıtılan oscar ödüllerinin tek geçtiğim kadını oldu kendisi. show açısından oldukça sönük geçen törenin enbiyıldızıydı. transamerica'daki şarkısı travelin thru ile sahne aldı. inanılmaz sempatik, inanılmaz rahat ve çok çok başarılıydı. şarkı zaten süper. o kadar güzel ve rahattı ki sahnede işte yılların birikimi dedirtti. show boyunca hep gülümseyen yüzü ve süper dar dekoltesi sayesinde sıkışan ve yukarıya doğru atlayan göğüsleri ile takdire şayandı. oscarı yine alamadı ama 26 yıl sonra yine aday olması bile yeterince güzeldi. dolly bebeğem. seni seviyorum.
  • jolene, islands in the stream gibi bir çok birbirinden başarılı şarkıya imzasını atmış bir kadındır. sübyancıdır, büyük memelidir bize ne? bu kadar yediği sıçtığı yerlerle meşgul olmayın insanların. kimse ne yaşadığı gibi sanat yapmak zorunda ne de icra ettiği sanat gibi yaşamak. ey müminler günah ağzınızdan içeri giren de değil oradan çıkandadır.
    hep beraber: nine to five. country müzik sevenler size minnettardır dolly hn.
  • aptal sarışın genellemesinden oldukça sıkılmış, muzdarip olduğunu vaktiyle bbc de parkinson show da dile getirmişti 'i have a brain under this hair and a heart under this breasts' diyerek.
  • i will always love you adlı , orta kulak iltihabina yol acan sarkının besteleyicisi.
  • the ellen degeneres show da kendisine yöneltilen:

- beyaz saray'da görev verseler kabul eder misin? sorusuna,
    - sanmıyorum, orada yeteri kadar göğüs var cevabını vermiştir.
  • amerikanın bedia akartürk'ü.
hesabın var mı? giriş yap