• (bir an için hakan şükür'ün bu maçta gol atamadığı, ya da kendi kalesine takoz recep şıklığında bir gol attığı; galatasaray'ın 6-0 mağlup olduğu hayal edildikten sonra) gurbetçi bir taraftar maç bitiminde şükür'e doğru seğirtmektedir:

-hakan abi, formanı be, formanı ver be abim..
    -.....
    -abi?
    -ben prensip olarak saklıyorum formaları...vermiyorum
    -abi kurban olayım, taa düsseldorf'tan geldim, manitaya sözüm var.
    -ühühüü ühü...
  • koskoca hakan sükürün icindeki tshirtüne tükenmez kalemle yazdığı jest amaçlı yazı. küçükken biz de süpermencilik oynamak amaçlı s çizerdik tshirtümüze tükenmez kalemle... yaptırsaymış ya bi yerde efendi gibi bişe, ama yok hakan şükür kıyamamıştır parasına, hem böyle el emeği göz nuru olunca daha bi sempati toplamıştır heral.
    (bkz: gereksiz yere asabiyet yapmak)
  • ekranda yer almasini müteakiben kahvede yanimda oturan ve hic tanimadigim ya$lica biriyle girdigim diyalog sonrasinda bir süre mactan koptugum görüntü.
    diyalog da $öyle gibiydi:

- [burda dürtüyo beni] $$$, ailesi o ailesi
    - buyur dayi??
    - ailesine yazmi$
    - ..
    - [utanarak fisildiyo] yaziyi ailesine yazmi$, hanimina
    - hmm, peki
  • aynı anda milyonlarca insanın gördüğü ve takdir ettiği maçın* en şık hareketi, zira hakem bile sarı kart göstermekten vazgeçti
  • evet bugun benim biricik aşkımın daha dogrusu platonik aşkımın doğum günü herkes onun doğum gününü kutlarken ben uzaktan izlemekle yetiniyorum ve bu hiç tahmin edemeyeceğim kadar canımı acıtıyor önceden bu kadar beni uzebilecegini tahmin bile edemezdim. ben onunla ilgili herşeyi bilirken onun için bazen endişeleniyorken o bunladdan habersiz hayatına devam ediyor her neyse gerçi bilsede bir şeyin değişeceğini hiç sanmıyorum ama yinede kendimi ondan uzaklastiramiyorum belkide onu bir daha hiç goremeyecegim ama iste bu onu unutmama yetmiyor belkide bir takıntı oldu bilmiyorum ama tek bildiğim var ona çok değer verdiğim o her ne kadar bundan habersiz olsada... ıyi ki doğdun, iyi ki varsın. dogum günün kutlu olsun aşkım
  • maci izlerken ne yazdigini anlayamayan bir kac insan arasinda
    -ne yaziyomus?
    -goremedik ki..
    -cumhuriyetin 80. yildonumu kutlu olsun falan yazsa ne guzel olur di me
    -ama fifa yasakladi oyle ideolojik gorus ilanini falan sanirim
    -olum bunun neresi ideolojik? yasasin pkk yada ira demiyosun ki, cumhuriyet lan bu?

konusmalarinin gecmesine neden olmus kisisel ilan.
  • "gol atan sevgilisinin formasinin altinda ki "dogum gunu kutlamasini" goren sevgilinin vermesi mumkun mudur?" basliginda eskisehir anadolu universitesi sosyoloji bolumunde okuyan hakki tufek in tez konusunu olusturan olay..
    ayrica sahsi kanaatime gore hic bisi gozukmemistir dogru duzgun hakan gibi bi insan 2 kurus paraya kiyip tisorte baski yaptiramadiysa yazik zaten..
    aslinda daha super mesajlar yapabilirdi hakan..
    -teroru kiniyorum askim...
    -bu gol de uefa ya dimi askim?
    -dogum gunun ne zamandi askim?
    -ben baskasini seviyorum askim..cocuk sende kalsin...

ahh ahh keske futbolcularimiz biraz daha yaratici olsalardi simdiye universitelrde guzel sanatlar fakultesinde okutulurdu futbol..dimi askim?
  • 2 aralik 2003 galatasaray juventus macinda hakan şükürün attığı ilk golden sonra formasını çıkardığında içindeki atlette yazan yazı.
hesabın var mı? giriş yap