• diyarbakır kankies newyork yankies
  • new york un ismi bile para yapiyor tabi..
    bi de şahsi dusunceme gore ayni mallari "ismail palabiyik gaziantep" yapsa...ayni pazarlama taktikleriyle new yorkta satmaya kalksa...
    ipga...
    eminim satar!
  • donna karan new york
    ümit karan istanbul.... iğrenç esprisini bana yaptirtan marka...
  • bunu "dakunya" diye okuyorum, gülüyorlar bana.
  • "donuna kadar new york"

kızları hadi anlıyoruz da erkekler neden giyerler tam bilemiyorum. kızlarımıza mutluluk, kızların ailelerine ise sabır diliyoruz.
  • (bkz: mnskym)
  • dkny jeans isimli magazalarini turkiyede kapatmis olan marka. zaten ekimden beri yeni urun gelmiyordu, ondan sonra eski mallari yuksek indirimlerle sattilar ama kapatacaklarini sanmiyordum. astoria , istinye ve bursa magazalari kapanmis diger magazalari da avm websitelerinde gorunmuyor. bence iyi bir pazari vardi satislari iyi gibiydi ama neden kapattilar anlayamadim.
  • bahsedilen yüksek fiyatlardaki ayakkabıların eminönünde mahmut paşada 10 milyona satılmaktadır, almak isteyen tikkylere duyurulur..
    (bkz: tikky sözlük yazarları)
  • ayakkabıları için sabahın köründe magazanın önünde kuyruklar oluşuyor, ve ayakkabılar öğle saati bitiyor. son zamanlarda pek çok gençkızımızın ayaklarında gördüklerimizi ve onlar yüzünden iğrenmek üzere oldugumuzu donna karan dikkate almış olacak ki, kendisi bu ayakkabıların türklere satılmasını yasaklamış. ayakkabıyı satmadan önce "türk müsünüz?" diye soruyolarmış, türkse vermiyolarmış. (!?)
hesabın var mı? giriş yap