• kucuk dev adam falan degil, direk dev adam (640x480 yaratmis yarabbim kendisini)
    kardes ;)
  • simdi kendisini sole bi hafizamda taradigimda direk gelen kelimeler sunlar: widescreen, 11/9, energiser(just keeps ...ing on and on ...), suse(abi 6 cd), head bang, dolly(copy that hehe), kahveci. hmmm ekrani oranj olan aleti evlenirsem hediye diye isticem, hehe :)
  • 6 0 diyor ve sahneden çekiliyorum. benzer bir durum için;
    (bkz: #6786433)
    (bkz: #8461095) **
  • (bkz: dean martin)
  • karşısında kendimi john connor gibi hissettiğim. terminatör gibi maşşalah
    zirvede şu melodileri ağzımdan çıkarmayı başarmıştır:
    'abi valla şakaydı bi dk durumu bi izah edeyim euhh ciddiye mi aldın yoksa? ahhh vurma ahh gözüm!! '
  • kendisi duygusal şarkıları söylemede cok daha başarılıdır. bence hiç hoppala hoppala parçalara girmesin, bizi hep duygulandırsın.

radyodan falan dinlediğinizde " ulan adam kendini parçalıyor herhalde" dersiniz. ama kendisini şarkı söylerken gördüğünüzde şaşım şaşım şaşırırsınız. "o ses ondan çıkmıyor." dersiniz. o kadar sakin okur.
  • çü adlı parçasını tavsiye ederim. dinleyin, dinlettirin.
  • çok aşağılık biri diyemeyeceğim bu arkadaşımın hakkında. baldan tatlı bir insandır, geceleri dua ediyorum kendisine. hep daha iyiye el ele

*
  • acık sözlülüğü ve zekasıyla * mükemmel bir insan. muhabbetlerimizin %80 ninde gülmekten çatladığım ikinci nesil badi*.
  • emre adında birinin de lakabıdır aynı zamanda adıyla alakası olmasa da boyutları yüzünden. akut'çuydu bu çocuk hatta. 500$ borcu var hala kendisinin bana, unuttum sanmasın.
hesabın var mı? giriş yap