• "kimse dost ortamında iki duble rakı içti diye alkolik olmuyorsa bu maddenin keyif amaçlı kullanımı da kimseyi bağımlı yapmaz."

nöroloji ve psikiyatri alanlarında uzman ordinaryüs profesör doçent doktor konuştu, dağılın!

edit: silip gitmiş.
  • (bkz: halalize it)
  • akit'lerin hangi kafayla haber yaptıklarını ele veren bir istek.

(bkz: akit çıldırdı kova istiyor)

edit: şu entryden sonra gelen mesajları görseniz, insanımızın zekasının sistemetik bir şekilde nasıl gerilediğine oturur ağlarsınız. şu 15-20 senelik zaman diliminde, 2 cümleyi anlayamacak ama çılgınca çemkirecek o kadar çok gerizekalı yetiştirdiler ki...

"madem yasaktı sen nasıl panik atak oldun?" diye soranlar mı istersiniz?
    "keneviri kim yasaklamış kim sizleri kandırıyor öğrenin" yazanlar mı? (bunlar seçmece)

sanki ben yasaklansın veya serbest bırakılsın demişim. beyin olmayınca götlerinden çıkarım yapıp üzerine çemkirebilecek özgüveni kendinde bulan ne çok cahil varmış. lan bari rasyonal bir karşı argüman bulabilseniz içim gam yemeyecek. ama ortada görüş olmayınca nasıl saldıracağını bile şaşırmış mallar.
  • dilipak daha önce de benzeri şeyler yazmıştı.

bilinçli yaptığını düşünüyorum, kamuoyu yoklaması olabilir.

verdiği örnekler çok mantıklı, dünyada da örnekleri var hollanda gibi. maalesef dilipak'a katılmak durumundayım.

hem ne diyordu ahmet şık;

prensipler söz konusuysa doğru sözleri yanlış kişiler için söylemekte beis yok.
  • bu ülkede kimin neyi ne zaman savunacağını gerçekten bilemiyor insan.
  • esrarın en önemli olayı kansere karşı olumlu etkisidir. denetim altında tutulduğu sürecdasd... amk ne denetimi ne yasalı, yeşillendirin göndereyim kuryeyle.

(bkz: rick simpson)

edit: müptezel çaylak doluymuş ameka. admin, çaylak alımlarını (bkz: amatem)'e yönlendir.
  • hemen işine geleni güzelleme ekibi gelmiş. işinize gelen konu oldu mu, şeytan ile bile aynı safta yer alırsınız..
  • ülkedeki gazeteciligin basit bir özeti. kim ne istiyorsa onunla alakalı her seyi normalleştirmeye calisiyor bu ülkede. bu adamlar yıllarca neyi nasıl savundu düşünmek lazım işte.
  • anlaşılan yeni vergi yolları aranıyor. diyanetten “haram da şey.. o kadar da haram değil.” fetvası alınırsa bu iş tamam herhalde.
hesabın var mı? giriş yap