• ispanya'ya kiralanmış kalas topçu. açıklama gelir bugün.
  • sadık size ne yaptı ben anlamadım arkadaş. sadığın başlığına gider kötüleyen destan gibi entryler yazarlar diego reyes başlığına bakıyorum burada bile sadığı kötülemeye gelmiş adam. zamanında sadık birilerinin canını nasıl yaktıysa artık acısı hala geçmemiş.
  • roman neustadter ile birlikte çubuk kraker gibi stoper tandemi oluşturan meksikalı top tepici
  • benim için transferi anlam verilemeyen topçu. hayır o değil de ilk geldiğinde direk ilk onbir hatta ön libero oynatılmasına ne demeli. yada şimdi kiraya verilmesine. nerden baksan boktan işler dönüyor amk takımında.
  • la liga'da bi takıma kiralık olarak gidecek futbolcu
    islam dinini soğutan kazma da giderse 2 kontenjan boşa çıkıyor
  • çık dışarı çııııık. nolursun git ya.
  • kayseri maçındaki performansını bein teknik programında zeki önder özen görüntülü analiz ile gözler önüne serdi. anlaşılan o ki bu top tepici arkadaş ön liberoda pres, kurtulma koşusu veya top taşıma görevini yapamıyor. zaten adamın kartında stoper yazıyor. hangi akla hizmet ilk maçında ön liberoda oynatıldı anlamak güç. umarım stoperde kendisinden bekleneni verebilir.
  • çok yanlış bir tercih. halı sahada göbekli abiler olur ya, hafif tempoda koşu yaparlar, maç boyunca hiçbir katkıları olmaz, ikili mücadeleye asla girmezler. tam öyle bir oyuncu.

her toptan kaçıyor. sürekli boş alanda hafif tempolu koşu halinde.

hamle yapmıyor.
  • üsütn yetenekleri olan bir oyuncu , fenerbahçe'nin sözleşme uzatması gerekiyor hemen.
  • "eğer transfer suya düşmüş olsaydı türkiye'ye dönecektim. ancak bu, benim için çok zor olacaktı. zira yerime iki oyuncu alınmıştı. tanrı'ya şükürler olsun ki buradayım."

diego reyes.

kendisi bu mentalitede bir topçudur, yerine alınan iki futbolcuyla rekabet edemeyeceğini belirtip acizliğini gözler önüne seriyor eğitim şart.
hesabın var mı? giriş yap