• o kadar ucubeler ki lady gaga, marilyn manson falan yanlarında efendi kalıyor.
  • magazin servisimiz gururla sunar:

olayın nereden çıktığını kaçırsam da bu gece lady gaga ile laf dalaşına girişmiş gruptur kendileri. yakalayabildiğim kadarıyla lady gaga, zef'in üslubuyla "you fink u r freaky but u don't have a hit," diyerek güney amerika'da çok fazla bilet sattığını mı ne twitleyerek kendilerine sataşmış, bunun üzerine zef de "ok you're 'larger' than us but we're cooler than you," demiş ve son zamanlarda aldığı kilolarıyla ilgili bir sağ kroşe ile bu sataşmaya cevap vermiş. bunu gören gaga durur mu, "ok you're not a little monster, we got it, we got it..." yazdıktan sonra zef de o dünya çirkini dişlerini gösterdiği bir video eşliğinde facebook hesabına "you're 'larger' you got it too?" yazmış. eheheh durduk yere niye zef'e bulaşırsın ki kadın?

magazin servisimiz gururla sundu.
  • lady gaga'yla tura çıkmayı reddetmiş sıyrık tipler. "evet pop yapmayı seviyoruz ama hardcore bir tarzımız da var. boktan popçu değiliz." gibi bir açıklamaları var. müzikleri kadar klipleri de ilgi çekicidir.
  • videoları, izledikten sonra "ne izledim lan ben?..." dedirtiyor.
  • bildigin troll grup.yarilmak icin birebir muhabbetlerini izleyiniz.next level shit.

http://www.youtube.com/…q77ybmtd2rw&feature=related

--- spoiler ---

dj hi-tek makes like he's got he owns a pc computer,ok makes like next nevel beats,and basically like i got some serious like gangsta skill you know

--- spoiler ---

--- spoiler ---

-what does die antwoord mean ?
    +the answer
    -answer to what?
    +whatever man...fuck..

--- spoiler ---

isin komigi de ne kadar dinlersen kulaga o kadar normal gelmeye basliyolar.korkuyorum !
  • bu ekipte yolandi takma adıyla yer alan anri du toit, aşk romanları yazan bir yazarken, ekipte zef (ninja) takma adıyla yer alan watkin tudor jones adındaki genç ve "işsiz" çizerle evlenir. çizerimiz ve yazarımız güney afrika'da sixteen jones adındaki çocuklarını yetiştirirlerken, zef'in birkaç müzisyen arkadaşıyla birlikte rap müzik yapması, kendisine deneme yanılma yoluyla birkaç persona uydurması ve sevgili eşinin de bu çılgınlıklara ayak uydurmasıyla die antwoord oluşur. tabii ki bir proje olan bu grubun üyelerinden zef'in vücudunda yer alan o abuk subuk dövmeler bile gerçek değildir, bildiğim kadarıyla sadece klipler/çekimler öncesi yapılıp silinmektedir.
  • günlerdir gecelerdir bıkıp usanmadan kliplerini izleyip, sıkılmadan beyanatlarını dinliyoruz bi arkadaşımla, meğerse aradığımız tat buymuş. hele evil boy şarkısının klibiyle beni benden aldılar.. yarın ilk iş gidip t-shirtlerini yaptırıcam hatta, öyle seviyorum.
    bu tipler karı koca bi de çocukları var ama sanki adam küçük kızı kaçırıp müzik yapmaya zorlamış gibi duruyor.
  • ninja , yo-landi ve dj hi-tek den oluşan 3 kişiden oluşan hip-hop grubu, bir alien dostları da var kliplerinde yer veriyolarlar , çok da eğlenceliler. en dikkatimi çeken yanları özel bir el hareketlerinin olması ( nah ) , bu hareketin biz türklerde olduğunu sanıyordum. kliplerinde sık sık yapıyorlar.

http://www.dieantwoord.com/
  • hollandalı değil, güney afrikalı gruptur. kutsal bilgi kaynağına işkembeden bilgi girerseniz, asıl o zaman garip bakışlara maruz kalabilirsiniz.

görsel
hesabın var mı? giriş yap