• kadının yüzü o kadar avrupai ama tarz o kadar varoş. resmen sharon stone olabilecekken dilber ay olmuş...
  • sürekli bağıra çağıra şarkı söyleyerek iyi performans gösterileceğini zanneden bir şarkıcı. tüm şarkılarında en üst seviyeden bağırıyor. bağırmak, en yüksek tondan şarkı söylemek en iyi performans demek değildir. şu boşlukta yükselme şansı vardı ama hep arada kalacak hatta belki azalarak bitecek bir isim.

ve duraksamalarda diyaframı hissediliyor inanılmaz bir durum. prodüktörün seni nasıl uyarmıyor ya da bedavaya yapıyor olmalı çünkü profesyonel biri bu şekilde bir şarkı söyleme stiline mix ve mastering yapmaz [yaparken çıplak sesindeki diyaframı daha beter hissedeceği için].
  • tuğba yurt ve sıla gençoğlu'nun başını çektiği "atarlı-giderli biladergillerin" yeni üyesi. fazlasıyla hırçın, ziyadesiyle gergin. aileye hoşgeldin.

sıradaki delikanlıııı!
  • lara diye bir şarkıcı vardı eskiden. o da bu derya uluğ gibi bağırarak söylerdi. çok bağırınca daha iyi şarkıcı olunuyor zannediyorlar sanırım kendileri veya yapımcıları.

(bkz: kapatınca oh be kafa sikiyormuş denilen şeyler)
  • demet akalın ve sıla ablası gibi atarlı giderli şarkıları ile kezbaniçelerin gözdesi olmaya çalışan vasat bir şarkıcı.
  • olum siz neler dinliyorsunuz ya?
  • kadın normal şekilde nakaratta seyirciye bırakmış, kimi şinanay şinanay hopa şinanay derken bazıları da küfür etmiş. kadının suçu nedir anlamadım? bir de kadına yükleniyorlar. fanatizm ne sikko bir şey ya!
  • bugün bu ablanın "canavar" isimli şarkısını dinlemek zorunda kaldım valla kolum kırık kolumun acısını bastırdı kulağımın acısı. o ne rezil bi şarkıdır. klibinden hiç bahsetmiyorum. ben bu şarkıyı satan adamın elini öperim o nasıl bir pazarlama sanatıdır otogardaki bilet satan dayılar kadar tehlikeliymiş.
  • bu sabah radyoda ne münasebet isimli şarkısına maruz kaldığım, döverek şarkı söyleyince havalı olur ekolünden bir şarkıcıdır. normal bir yükseklikte dinlememe rağmen bağırtısından radyonun sesini kıstım. abla zorun ne, derdin ne, gayet sıradan bir şarkıda bu kadar bağırınca daha güzel mi olacak dediler? hayır şarkı da yanık bir şarkı değil, gayet dım tıs dım tıs. az sakin be abla.
  • gerçekten çok kötü yeni nesil popçu. başta sesi kulak tırmalıyor, e görsellikten yürüyor desek güzel de değil seksi de, şarkıları ise gerçekten berbat. hayır türk müziğinin kalitesizliği, serdar ortaç, demet akalın geyiklerine girmeyeceğim, bu kadın onlar kadar bile iş yapamıyor. şarkılarında en ufak bir catchy'lik yok, prozodiler zorlama, sözler osur osur ipe diz zaten... bilmiyorum, gerçekten önemli kişileri tanıyor demek ki bu kadar şişirildiğine göre, çünkü yıllardır bu kadar kötüsünü dinlememiştim ben. yanında irem derici, mustafa ceceli bile iyi kalıyor.
hesabın var mı? giriş yap