• yine tipik bir alamancı kafası.

youtube

bu şerefsizler güya memleket hasretiyle yanar ama vatandaşıyla zerre empati kurmaz. osmanlı rüyası gören gerici.
    inşallah aynı acıyı çekmeden ölmez.

edit: almanya degil bulgaristandaymış bu vatan haini.

şikayet etmek isteyenler için: #150424085
  • hayatımda ilk defa bir insanı saatlerce durmadan dövmek istedim videoyu izleyince. hatta videonun başında utanmadan taklit yaptığı ses seviyesiyle bana yalvarsın, o zaman nasıl oluyormuş çaresiz olmak deyip daha da fazla dövmek istedim.
  • videonun başından sonuna kadar söylediği her sözle kendini tarif eden bir adet karaktersiz içeren videodur.
    -10 derecede tir tir titrerken çaresizlik içinde enkaz altında kalan çocuklarının çıkarılmasını beklemesini dilerim ama işte, çocukların günahı yok.
  • insan annesinin mesleğini seçemiyor tabi. haklı adam ne yapsın illa yalayacak bir şey lazım. umarım dalgasını geçtiğini yaşamadan ölmezsin. sözde algı kasan, soytarı bir gurbetçi.
  • aynı durumun daha beterini yaşar öyle geberirsin.
    yayık ağzını siktigimin oğlu.
  • inanılmaz derecede kafa göz dalmak istedim şu yaratığa.ağız dolusu küfürler ettim ama buraya yazmayacağım tabi ki de! bunun gibiler ona da yarabbi şükür der!
  • bunun gibiler bide oy kullanıyor. ülke hakkında hiçbir fikri yok ama yönetimi seçme hakkı var. ellerinden alınması umuduyla..
  • bir alamanci olarak böyle gerizekalilardan kendimi bildim bileli uzak durdugumu söylemek isterim. aileleri de, kendileri de o kadar cahil ve gerizekali ki anlatamam. bu gerizekalilar yüzünden maalesef tüm türkler almanya icerisinde ayni kefeye konuluyor. umarim bu yaratik ayni aciyi yasar da o zaman anlar.
  • youtube'a sikayet ettigim yaratik. lütfen herkes yapsin. kanal zaten cöp, silsinler bari.
  • bu videodan daha beteri altındaki destekler nitelikteki yorumlar. "allah belanızı vermiş" ne demek lan! ve bunu da sırf siyaset üzerinden yapması... şu tiplerin başına bir bela geldiğinde zerre üzülürsem o allah'da benim belamı versin.
hesabın var mı? giriş yap