• bir çılgınlık edip d1001 modelini aldığımdır. sesi filan harika, flac'ların hakkını veriyor tamam da, bu ay makarnaya talim. fakir adamdan odyofil olmazmış bilemedim.
  • denki ve onkyo (den-on) nun is ortakligi ile kurulan ve high end anfiler ureten firma.
  • heos entegrasyonlu receiver'ları harika. tidal-spotify kaynaklarına cihazın kendisi doğrudan erişiyor. telefondan falan stream etmek zorunda kalmıyorsun, bluetooth kahrı yok. elegant ve çok iyi ses çıkışı sunan cihazlar. ana ses sistemi olarak marantz'dan şaşmam ancak denon'lar da keyifle kullanılacak aletler.
  • doğrudan spotify-tidal gibi kaynaklara kendi bağlanan denon'ların ürettiği ses çıkışı oldukça tatmin edici. iyi bir dac programlaması yapmışlar.

hiç detaylı dinlemedim ancak ayaküstü müzik maceraları için hem kulaklık hem hoparlör çıkışı oldukça tatmin edici. araya başka bir dac almaya gerek kalmıyor. hem klipsch hoparlörler hem de v-moda crossfade m-100 kulaklıklar ile iyi anlaşıyor denon.
  • müzik seti sistemleri için, kaliteli ürünleri olan bir firma. özellikle anfi'leriyle süferler.
  • louvre müzesinin 3 ana kanadından biri. müzedeki en ünlü ve en çok rağbet gören eser olan mona lisa bunda bulunur.
    diğer kanatlar richelieu ve sully'dir.
  • japon elektronik firması. genel olarak orta ayar ve üst seviye ürünler üretir. sony gibi en ucuz fiyat scalasından başlayıp pahalıya kadar gitmez. belli bir ortalama ürünler yani.

şu sıralar pma-510ae amfisini kah tannoy mercury ile kah kendi yaptığım scanspeak r25 tweeterli bookself ile kullanıyorum. mutlu mesut gidiyor.

yakında kadim dostları olan dali speakerları aldığımda bir de öyle deneyeceğiz. mutluluğum daha da artacak eminim.
  • en ucuz kulaklıgının bile ''ben daha önceden müzik mi dinliyormuşum,ne kadarda çok enstrüman varmış bu şarkıda'' dedirten sağlam marka.
  • denon n9 'u dali zensor 3 hoparlör ile kullanıyorum. artık aynı albümün farklı mix lerinin arasındaki farkları detaylı ve doğru düzgün duyuyorum. flac ses dosyalarını çalıştırması ayrı keyif. sevmediğim tek yönü, nadir de olsa bazen kafası karışıyor . güncellemelerden sonra mutlaka bir problem oluyor (usb'den ses dosyası okumuyor gibi şeyler). o zaman kasanın üstündeki iki volume düğmesine ve power tuşuna aynı aynda bir süre basıp, fabrika ayarlarına geri döndürüyorum. internetten radyo dinleme özelliği de güzel. blutooth'a bağlamak için kumandadaki bluetooth a basılı tutun 3-5 saniye.. super dynamic bass seçeneği, jazz kayıtlarında kontrabass seslerini dolgun, keyifli hale getiriyor.
  • 2000'li yılların başında marantz'la birleşen onkyo ve denki ortak markası. japonya menşeilidir. hifi kategosirinde kaliteli ürünler üretmekte olup hifi dünyasına adım atmak isteyenler için ilk düşünülmesi gereken markaların başında gelir.

kendi adıma konuşursam 1 seneye yakın bir süredir denon pma-520ae model amfisini bir çift dali zensor 7 kule hoparlör ile kullanmaktayım ve oldukça memnunum. iki ürünün karakter uyumu oldukça yüksek.
hesabın var mı? giriş yap