• sevdigim bi kardesimdir. futboldan pek cakmaz da, muzik sever dinner ret hot cili pepirs hastasidir.
  • tavlada eline verdiim ama kesinlikle buna inanmak istemeyen, yenilirken tavla kapatan ve kapatılırsa bi daa açılmaz baştan başlayalım saçmalıını yeryüzüne getirmiş bulunan, lisedaş, üniversitedaş, yazlıktaş ve alipodaş olan, güvenli araba kullansa da pratikte bi bok bilmeyen, 7 metrelik yere anca parkettikten sonra arabayı viteste unutup önündeki araca kütleyen, saçını her daim 2 numaraya vurduum ve kendisinden bu konuda övgü aldıım, yürüyüş tarzı ve konuşuş tarzıyla beni güldürmeden geri kalmayan, etkileşimimiz nedeniyle validesinden kendisiyle ilişkimi kesme ihtarı aldıım, samimi olduum bi şahsiyet, beraber 123 tane bekliyoruz :)
  • is guce sarmis, buyuk adam olcam diye tutturmus loreal guzeli. pek lafguzar, nuktedan, antenli kisilik. omur boyu erik yikamasini diliyorum burdan. *
  • yanından hızla geçip uzaklaşırken sorduğun sorulara cevap verebilen, daimi sakinlikle bezenmiş, boş kaldığında bilgisayar oyunları ile ilgili öğütler veren, keşke samsa olmasaydı denilesi şahıs, ama biz onu böyle de sevmiyoruz.

(bkz: yerim seni)
    (bkz: sozlukte atısmak)
  • büyük futbolcu,halı saha insanı ve dmc/r imiş kendisi dün öğrendiğim kadarıyla yakın zamanda ocakbaşı olayına girilecek eski günler hatırlanacak ve alkol performansı tarafımdan gözlemlenecek olan insan ayrıca.
  • sıradışı samimiyetiyle beni her defasında hayrete düsüren, helal olsun dedirten, gecenin bi yarısı sırf uyuyabileyim diye yaptıgı teklifle kötü ruh halimde bile gülümsemeyi saglayan icten kisilik...
  • sürekli konuşmak konusunda özel bir yeteneğe sahip olmasına rağmen arabaya binildiğinde bir anda sessizleşen insan*
  • gece gece kanımıza girerek, kanlıca da yourt yicez diyerek biz saf kullarını kandırmış olan sahlepli masaların vazgeçilmez kişisi.
    muhabbeti leziz insan.
  • godfather filminde micheal ın randevu için beklediği restoranın tepesinde yazdığını farkedip kendisini andığım şahıs...
  • bayram değil seyran değil dempsey bana neden kiraz aldı tadındaki, torbadaki kiraz sayısı kadar kendisini sevdiğim insan,kardeş bir nevi...
hesabın var mı? giriş yap