• tuhaf dudak altı tüyleri ve favorileriyle, "kenar mahallede 3 tl ye saç kesen piç ve metroseksüel berber"lere benzeyen topçu.

iyi golcü, büyük isim ama tam yancı tipi var herifte. ısınamadım!
  • benim için çok özel bir yeri var. barcelona'da hayvan gibi yardırırken kaval kemiği kırıldı, yaklaşık 1 sene top oynamadı sonra döndü ve atletico'da topunu oynamaya devam etti, ardından mls ligini alt üst etti. o ince ayak içlerini nasıl unutabiliriz? bir röportajında "valencia'ya para lazım olmasa asla barcelona'ya transfer olmazdım" demişti, adam böyle kraldı be.
  • villa ispanyolca köy demektir, adamin ismi "davut köy" yani.

ekrem dağ ciktiginda "bu adam ba$tan kaybediyo isimden" demi$tim, i$ler oyle yurumuyomu$.
  • hastasıyım. tek forvet oynar, çift forvet oynar, sol açık oynar, sağ açık oynar, pas verir asist yapar, gol vuruşları zaten mükemmele yakın, araya kaçma konusunda rafael nadal ın donuyla yarışır. yanisi adamda ne ararsan var. hatta 29 kasım 2010 fc barcelona real madrid maçında messi ye azıcık kızma sebebimdir.messi, maçın 1-0 ve 3-0 skorları arasında hatırlayabildiğim kadarıyla 2 ya da 3 çok müsait pozisyonda pası atmamış, pozisyonları harcamıştır. tam ben olm messi tamam gol atmak istemeni anlıyorum ama şu david i de gör accık derkene iki tane süper ara pasıyla susturmuştur beni. ha işte david de bunları hiç geri çevirmez.

son olarak ronaldo ya apaçi diyoruz ya, tip olarak kesinlikle yarışır bu kardeşimiz ronaldoyla...
  • 5.1 milyon euro bonservis bedeliyle atletico madrid'e transfer olduğu söylenen cengaver...

olum koskoca david villa 5.1 milyo euroya transfer oluyosa, alper potuk nası 5 milyon euro ediyo?!
  • velev ki biz istesek 20m €, atletico isteyince 5m €.

(bkz: hasan şaş)
    (bkz: hagi yüz tane vuruyor biz bir tane vurunca auv)
  • villa golün attı mı
    armasın öptü mü
    kahpe madrid şaştı mı
    imdü ürek şenlenir.
  • yaşadığı sakatlık manchester united taraftarlarının liverpool'a laf sokmasına vesile olmuştur.

if my name was david villa and liverpool were interested in me, i would break my own leg rather than go there.

news flash: david villa breaks his own leg because he was linked with liverpool fc

david villa heard he could be sold to liverpool in january so he did what any sensible person would do. break his own leg
  • 10 haziran 2008 ispanya rusya maci yaptığı hat trickten sonra, hürriyet gazetesinde triplex villa başlığının atılmasına neden olan futbolcu.
  • attığı tokattan sonra mesut'un içindeki türk kanı harekete geçmiş ve villa'nın üzerine patlamıştır. gözümle gördüm lan mesut göt diyerek daldı adama.

allahın apaçisi yedi dayağını oturdu. çok mutluyum.
hesabın var mı? giriş yap