• bu sabah grizzlies'in spurs'le oynadığı 2. maçın ardından hakemler hakkında söyledikleriyle yüz binlerin gönlünü fetheden çaylak koç. "they not gonna rook us" ve "take that for data" çıkışları çoktan meme oldu bile.

heat'in '12 ve '13 şampiyonluğunda spoelstra'nın yardımcılarından biri aynı zamanda.
  • yıllardır hakemler ve organizasyon tarafından yıldız takımlar korunur. buna küçük bir pazar olsa da spurs de dahil.

jerry sloan ve larry brown da dahil olmak üzere ben bu kadar takımları ezilip böyle sağlam çıkış yapan koç görmemiştim. varsın ceza versinler, fizdale nba'in yüzüne korunan takımlar olduğu gerçeğini bir tokat gibi çarptı.

adam.

edit: daha kaliteli ses ve görüntüyle.. https://www.youtube.com/watch?v=vsw_ljyzrka
  • adam da tam bi hacı görüntüsü var. sakalı, gözlüğü ile mısırlı siyasal islamcılara benziyo.
  • aman nazar değmesin, müthiş gidiyor. daha ilk kez koçluk yapıyor nba'da ama memphis grizzlies'i adeta en ölü sezonunda can ve ruh verdi. dahası klasik savunma takımından hücumda 3'lüklerle ortalığı dağıtan bir takıma dönüştürüyor. marc gasol bile bile üçlük canavarı oldu elinde:-)
  • knicks gibi bu yaz serbest oyuncu piyasasında fırtınalar estirmiş, yönetim/scouting becerisi üst düzeyde olan ve bu sezon doğu'da zirveye oynaması beklenen bir kadroyu başarıya taşıyamadığı için kovulmuş koç.

en skoreri marcus morris olan, en flaş yaz hamlesini julius randle'ı alarak yapan knicks kovmuş.

valla hayat james dolan'a güzel.

neyse... şimdi john beilein düşünsün.
  • 14 nisan 2018 gs warriors san antonio spurs maçı'nda tribünde görünen eski grizzlies koçu. geçen seneki playoff'un ilk turunda spurs'e kaybedip, "take that for data" diye atarlandıktan sonra spurs'ün çöküşüne yakından şahit olmak istedi sanırım.
  • new york knicks'in yeni koçu olmuştur. lebron için şansını zorlayacak demek ki knicks.
  • taşaklarını masaya vurmuş reis. oyuncumu yedirtmem mesajını çok net vermiş. muhtemelen tarihi bir ceza alacak.

ama kötü bir koç maalesef. *
  • luke walton'ın koltuğuna göz diktiği yazılıp çizilen koç.

onu bir kere hızlıca çıkarsın aklından. fakat eğer lebron yazın lakers'a gelmez ise, ve fizdale de koçluk görevi bulamaz ise, luke'un yardımcılığı için şahane bir aday olur.
  • ben demistim demeyi cok seviyorum ne yazik ki konu bu adam olunca. (bkz: #92018885)

sorunlu adam. rotasyon yapacam diye isin bokunu cikartan bir insan. gittigi her takimin en iyi oyuncusu bir baska takima yollatan insan.

bundan sonra zor gorev bulur nba de.
hesabın var mı? giriş yap