• kıvam olarak benim ulaşmak istediğim nokta budur.
  • beraberinde plastik kaşık verilmesi gereken tatlı. tatlı bittikten sonra* boş paketi cöpe sallabiliyoruz ama aldığımız kaşığı mutfağa geri götürme sorumluluğu hic hoş değil. kaşığı cöpe atamayacağımızdan ya da masanin ustunde bırakamayacağımızdan* mecburen mutfağa tekrar yol alıyoruz. daha yeni geldik ordan, 2 dakika olmadı oturalı. nedir bu eziyet?
  • çikolatalı pudinginin portakal aromalısı çıkmış. daha paketi açar açmaz portakal kabuğu kokuyor zaten her taraf. tadı da şahane olmuş, oldukça doğal, sentetik bir iz bırakmıyor damakta. yenir ki bu.
  • bunun büyük kaplısı (550 gram) yaptılar ama bana yeteceğinden şüpheliyim. aslında bu hep geçen seçimlerdeki parti sloganlardan birinde "sen türkiye'sin büyük düşün" lafını fazla benimsememden kaynaklanıyor.

fabrikalarındaki dev yarasa danetta kazanlarına gözümü diktim artık. çay kaşığıyla kazanlara girişip midem bulanana kadar yemek istiyorum. hoş bu yaptığım ayılıktan başka bir şey değil. halbuki ayılık da yok hamurumda. naif, efendi biri olduğum söylenir. amaaa söz konusu danette olunca hayvanlar alemine birden geçiş yapabiliyorum. nefret ediyorum kendimden.
  • üzerinde yazana göre %80 taze süt içeren ürün. bu ne demek oluyor? geri kalan %20'lik sütü kesilmiş, kokmuş sütten ekliyorlar. uyarmadı demeyin.

danone için ise
    (bkz: dogru yazin bilader)
  • bir acayıplık var bu çikolatalı tatlıda. nedense portakal aromalısını yerken hatlar karışıyor, kendimi biscolata reklamında çikolata kazanı karıştıran bay adonis gibi hissediyorum. gözümü açınca göbeem ödümü patlatıyor.
  • "bizim creme ole den bir farkını bulana yüz bin lira veriyorum" dr. oetker
  • an itibariyle benim, klavyemin, mouseun ve masamin hep beraber yedigi muhtesem tatli. danette cifte lezzet de ayri bi lezzet canim
  • son kullanma tarihinin üzerinden bir ay geçse de tadı değişmeyen, sindirim ve boşaltım sistemlerinde herhangi bir problem yaratmayan ürün. "sabaha ölmüş olur muyum acaba" diye yediğim halde midem bile guruldamadı lan? sırf bu yüzden bir daha almayacağım. bozulanından sürerlerse piyasaya, tekrar almayı düşünebilirim.
  • 4 paketi tek pakette birleştirelim kampanyası yapılsa destekleyeceğim ürün
hesabın var mı? giriş yap