• balkan apaçisi.
  • yaptığı ultra garip hareketlerle kendi güzelim klibini baltalamış şarkıcımsı. ben de böyle apaçiler bir bizde olur sanıyordum.

http://www.youtube.com/watch?v=jwxni8-5leg
  • apaçi diye dalga gecilmis.

adam siyah sacli ve kumral. sarkici ve seksi.

ukraynanin top stari herif. cok afedersiniz sizin yasiniz kadar, ukraynali hatunu 1 haftada zikiyo bu adam muhtemelen. gittim gordum. orda yaptigi prim buralarin tarkaninda yok.

not: soru geldi saniyede; kuzeydekiler siyah sacli ve koyu tenli adamlari sever. nasil ki buralarin hatunlari sari adamlara hastaysa.

bi de klibindeki kizlar muazzam. 4 adet vardir. cogu amerikali.
  • kliplerinde uzaylıları oynatan rumen. bunlar insan olamaz -> dan balan - justify sex
  • justify sex klibinde kunteper canavarına göndermeler yapmış sanatçı.
  • chica bomb şarkısıyla çok büyük dinleyici kitlelerine ulaşmayı hedeflemişse de çektiği kliple çok büyük izleyici kitlelere ulaşmıştır.
  • aslında çok delikanlı bir abimizdir. justify sex adlı şarkısının klibinde nişanlısını çok seven ama onu aldatmış bir abla ve bunun insan doğası olduğunu savunan ve benzer şeyleri yapmış seksi ablaların kaldığı dağ evine gelip hepsini sikerek tek tek öldürür. ama en sonunda ablanın birinin libidosu onunkini yener ve sikiştikten sonra abla, dan balan'ı öldürür. dan balan'ın ona yaptığının aksine bu kez abla dan balan'ın ağzına sokar şeyi. siyah gülü.
  • eksi sozluk bir siki begenmeme timi tarafindan apaci diye sevilmemis, turkiyenin kuzeyinde ve dogusunda inanilmaz sevilen, son 1-2 yilda populerligini tavana vurdurmus moldova asilli sarkici, su sarkiyi dinle ve tekrar 'apaci' diye soylen.

http://www.youtube.com/watch?v=g25tgpnsx_s

bu arada sarkinin adi, 'lubi' yani 'sev'.
  • klibindeki kadinlari nerden buldugunu merak ettigim, insanda yerinden firlayip dans etme istegi uyandiran sarkilara sahip feci tripli insan. o kisik gozler, saclar filan.
  • balkan değil bildiğin apaçidir. chica bomb klibindeki hareketler, dansı, saç stili, ulan bizim apaçilerin ne günahı var dedirtir. bu abimiz hatunu bulmuş apaçidir bir nevi
hesabın var mı? giriş yap