• quonundrum sekilinde yazildigi da olur. 16. yy'da oxford üniversitesi ögrencilerince "latince gibi görünsün de bilmeyenler bir sey zannetsin, ne oldugunu anlamaya çalissin" fikriyle uydurulmus bir kelimedir. latincede yoktur böyle bir kelime.
  • kendisiyle gözüne (tüm fizik yasalarını alt üst edecek bir teknikle) kendi elinde tuttuğu bira kupasından bira sıçratmak suretiyle tanışmış olduğum , on numara sözlük yazarıdır.
    önceleri bu teknik olarak zor durumu (göze bira sıçratmak) nasıl gerçekleştirdiğimi çok düşündüm, ancak sonrasında kendisini tanıdıkça farkettim ki , zatı şahaneleri pratik olarak bir çift kocaman göz ve geri kalanından oluştuğundan anladım ki aslında birayı sadece üstüne dökmüşüm. gerisini gözler halletmiş.
  • ing. muamma, şaşırtıcı şey
  • sene olmuş 2013 hala insan kızdırmakta, kırmakta, gücendirmekte, küstürmekte falan üzerine yok.
    hoşlanmıyor da bu durumdan.
  • efsane dizi dallas'ın son bölümüne verilmiş olan isim.
  • çok sevdiğim bir arkadaşımdır bu insan, değerlidir. süper bir annenin evladı olmakla birlikte feleğin çemberinden ters geçmiştir, iki kez.
  • 7/24 yanından ayrılmak istemediğim insan, bebeğim.
  • 9 şarkılık yeni alex skolnick trio albümüdür.
  • abdullah isimli stoner doom metal grubunun , 2000 çıkışlı abdullah isimli albümünden bir şarkı. albümde başı çeken çalışmalardan.

sözleri:

i confide
    drowning in this suicide
    i can be free
    my world won't cease to be

hold out your hand
    i'm half of who i am
    the sky won't follow me
    my heart is crying
    the earth won't swallow me
    i sit in silence

all its splendor
    hear it crying
    all its longing
    will be absolved

şeklindedir.
  • dragonlance 5th. age'de tas'in arkadaşi olan bir gnome... hey yoksa size bu tanidik mi geldi? evet boşu boşuna koymadik onu oraya...
hesabın var mı? giriş yap