• contra'dan contra 6'ya kadar versiyonu bulunan oyun. kardeşim, benim haklarımı alıp oyunu bitirdiğinde sevinçten ağlamıştım, o zamanlar ilerde bu sahneden utanacağım aklıma dahi gelmemişti. bazen "abi ağlamıştın sen yaaa, ben hatırlıyorum" dediğinde "oğlum duygusalmışız demekki" şeklinde sikindirik, kaçamak bir cevap verip "lincoln de bomba transfer olmuş hacı" diye başka muhabbetlere doğru yelken açıyorum.

--- spoiler ---
    ama allah var ne zaman patlayan bir ada görsem, duygulanırım. lan yoksa, sakın lost, vay anam vay serhat, koş çabuk.

--- spoiler ---
  • sesi ve sozleri ile eminem'i andiran rapci.youtube'da kesfedeli yarim saat oldu ve 3 parcasini dinledim ve izlenimim bu yonde.basarili olucak gibi gorunuyor.
  • hafif eminem gibi söyler bazen.
  • eksi sozluk'te popularitesinin bu kadar du$uk olmasi cok $a$irtici oyun.

capcom'un coook sukse yapmi$, ormanlarda dufengi eline almi$ iki giri$ken gencle bilimkurgu teroristlere meydan okudugumuz platform. nes versiyonu bagimlilik yapacak derecede guzeldir.
  • playstation oncesi donemde dogubank'ta satilan bir suru abuk sabuk arcade makinalardan birindeki arcade oyunlardan biri..
  • oyunda komando olup dünyayı alien benzeri yaratıklardan kurtarıyordunuz.
    atarideki en güzel oyundu denebilir ki iki ki$i oynanınca daha bi zevkli olmaktadır.
    - dur lan o tüfek benim!
    - bana ne oolum!
    - alma lan onu, piç!
    - ehehe! aldım bile!
    - ibnesin olm...
    - ehehehehe!
  • küçükken john travolta'nın adını "contra volta" sandığım için bana çok havalı gelen isim. bazen nickimi niye böyle seçmedim diye hayıflanmıyor değilim ama henüz tren kaçmış değil. ileride bir hayal kahramanı yaratırsam adı şimdiden hazır.
  • kısa zamanda ünlenen, türk rap müziğinin en orjinal isimlerinden biri. şarkıları da oldukça kaliteli ve bol muhalefetli. kısaca türk rap müziği aradığı sesi ve ruhu buldu diyebiliriz.
    edit: imla
  • alper ayyıldızvari bir parça ile sözlükte başlığı hortlayan rapper. yapma artık çivi gibi şeyler, çok sevmiyoruz. ölü gibi şeyler yap. autotune'un, trap'in kaltağı olmayı bırakın artık.
  • (bkz: ironi) kavramını ustaca kullandığıni bilmeyenler tarafından dinlenilmenesi gereken sağlam rapper.
hesabın var mı? giriş yap