• hahahahaha son trollük denemesiyle hakikaten yarmıştır. olay şu ki floyd mayweather jr 2010 yılında eşi ve 3 çocuğuna şiddet uyguladığı gerekçesi ile bir süre hapis cezası alıyor. bu olayların vuku bulmasına neden olan şeyin de floyd'un çocuklarının annesi olan josie harris'in telefonunda nba oyuncusu cj watson ile mesajlaşmalarının ortaya çıkması ile floyd'un dellenmesi olarak gösteriliyor. allahın manyağı conor'da bu olayı öğrenip cj watson'ın 23 numaralı warriors formasından alıyor ve antrenmanlara böyle gidiyor*.

bu noktadan sonra işin içine golden state warriors'ın şu anki 23 numaralı oyuncusu olan bir başka akıl hastası draymond green giriyor. conor'ın 23 numaralı warriors formasını giydiği fotoğrafı kendi instagram hesabından paylaşarak "biz floyd'la takılıyoruz dostum üstüne giydiğin şeyi çıkar .." diyerek conor'ın kendi formasını giydiğini zannediyor ve kankası floyd'a destek çıkıyor. bunun üstüne conor kendine has irish tarzıyla "sen kimsin amına koduğum, seni tanımıyorum bile üstümdeki cj watson'ın forması .." diyerek bu zincirleme saçmalıkların finalini yapıyor.

bir kaç karşılıklı atışmanın ardından draymond'a "ben yerde top değil kafa sektiririm burada oyun oynamıyoruz çocuk .." diyerek içindeki polat alemdar'ı da gizlememiş. hahahahahaha.
  • dana white tarafından ronda rousey gibi parlatılan diğer bir balon, yıllarca khabib ile karşlaşmasın diye uğraştı dana white. özellikle de mayweather maçı olmadan.

khabib balonu bir güzel parlattı.

dönem değişti artık sanırım, eskiden karaktersiz terbiyesiz sporcular hayran kazanamaz dışanırdı, şimdi ne kadar karaktersiz terbiyesiz sporcu varsa kendilerine benzettiklerinden midir nedi ergenler sinek gibi yapışıyorlar. bu tüm sporlarda böyle.

not: geçen yılki giri (bkz: #66306791)
  • 24 yaşında işsizlik maaşı alırken

29 yaşında en az 100 milyon dolar kazandığı bir maça çıkmıştır...
  • ring dışında o kadar centilmendir ki khabib ve abisine karşı 40 kişiyle gitmiş ve khabib otobüsten çıkmadığı için korkaksın demiştir.
  • maçtan sonra polis defalarca kendisine sormasına rağmen ısrarla ring sonrası kavgadan dolayı kimseden şikayetçi olmayan adamdır. "onların hepsi maçı pazarlamak için bir oyundu, sadece karşı taraf biraz fazla ciddiye aldı büyütülecek bir şey yok" demiş.

ahahaha ulan bu maçtan evvel habibin sayfasında kaç entry vardı bir ona bakın, bir de şimdi bakın. bu adamın numarası da budur. ne yapar eder olayı milyonlarca insana duyurup taraf tutturur. o yüzden bir tane boks maçı olmadan mayweather ile dövüşebildi.

bu adam efendi biri olsaydı çoğunuzun haberi bile olmayacaktı maçtan. siz hala ne konuşuyorsunuz ?

"olmasaydı mma buralara gelmezdi" diyenleri cahil ilan edenler. örneğin facebooktaki resmi ufc sayfasındaki gönderilerin yorum-beğeni-paylaşım sayılarına baksın. conor ile ilgili paylaşımlar, diğer başka dövüşçülerinkinden en az 10 kat fazla ilgi toplamış. bunun sebebi ne olabilir aceba ?

ulan benim mma'den ufc'den haberi olmayan zırcahil akp'li arkadaşlarım bile oturup 30 dk bu maçı izlediler. üzerine de inşallah maşallah heştekleriyle instagramda twitterda paylaştılar.

uzun lafın kısası, habibi ufc'ye imza atmadan tanıyan biri olarak söylüyorum, conor olmasa çoğunuzun haberi bile olmazdı.

ulan efsane fedor emelianenko maça çıkıyor, 1 entry girilmiyor, sonra "conor ilgi çekmeyle alakası yok yeaaa, bunu seven sorunludur yeaaa" siz neden bahsediyorsunuz ?

not: abdulmanap nurmagomedovspor'luyum. habibin babası olur.
  • bu adamı savunanın ciddi psikolojik rahatsızlığı vardır.
  • insanlık tarihinin dayak yiyerek en çok para kazanan adamı olacak sanırım.

maçı kazanma şansı sıfıra yakın ama maçtan kazanacağı para minimum 100 milyon dolar olacak. adam boşuna mayweather'a meydan okumuyor 1 senedir.

burdan floyd mayweather'a sesleniyorum: "lan floyd, pipin küçükmüş diyorlar. delikanlıysan gelir beni döversin".
  • khabib bilmemnedov ile olan macinin ozeti:

(bkz: volkan'i yerde bile tekmelediler)

o kadar cok ve bos konusup dayagi yedikten sonra sut dokmus kediye dondu ringde. khabib hizini alamayip bunun arkadasina dalarken de mal mal izliyordu, diger ekibin dovusculerince tartaklanirkende.

omur boyu bu gece ringde yasadigi asagilanarak yenilmeyi hissederek yasar artik.

rakibi olan kafkas ayisi zaten basin toplantisinde mcgregor sacmalarken maci nasil kazanacagini acik acik anlatmis:

'seni yere indirip umugunu oyle bir sikacagim ki en sonunda daha fazla dayak yememek icin pes edeceksin.'

adam birebir bu dedigini yaparak, yerde ezerek yendi bu simarik pici. mma'de sadece tek bir stil gecerli degil. rakibin senden iri ve yes guresinde usta. bu conor salagi da kendini rakipten uzat tutup ani combolarla dalmak yerine kafkas ayisinin dibine girip sonra da yerde dusunce debelenerek gecirdi tum maci.

guresi asagilayanlar da sanirim hic yapmamis olanlar. yumruk ve tekme teknik ister ama gures saf guc gosterisidir. bu conor gibi tifili yere yatirip uzerine de tum agirliginla cokersin piton yilani gibi. altta kalan dogru duzgun nefes bile alamaz uzerindeki agirlik ve tehdit nedeniyle.

bugun conor da defalarca altta kalip samaroglanina dondu ve psikolojik olarak ezildi. sonra da ayni rakibinin soyledigi gibi pes etti. yenildikten sonra da egosu oyle bir parcalanmisti ki cevresjnde olaylar koparken o mal mal sinmisti bir koseye.

mac oncesinde soylediklerinin icerigi de umurumda degil. o kadar iticiydi ki butun bunlari yaparken, adamin soyle temiz bir dayak yemesine cok sevindim. cirkeflik degil, yurekle sampiyon olunuyor. bu salaga uygulamali ogrettiler.

bonus: mac sonundaki hali

https://static.independent.co.uk/…gregor-1.jpg?w660
  • game of thronesun yedi ya da sekizinci sezonlarından birinde görüleceği söylenen, ufcde çift sıklette kemeri olan ilk ve tek karma dövüş sporcusu. manitası dee devlin ile bebek bekliyorlar şu sıra.

messiyle eşi gibi, started from the bottom now we here havası var dee'yle conor'da.

"we have been together for more than eight years. we lived in ireland, 30 km from dublin, in a rented apartment on the €188 unemployment benefit. i had no job because i spent all my time at the gym.

i believed that i would be the champion, and she always did, too. she believed in me. despite the lack of money, dee tried to get me to eat right and always keep my daily regimen. she dedicated herself to it. coming home after an exhausting training session, she always said 'conor, it's okay, you can do it'. "

ne diyelim, helal olsun dee devlin'e. bize imrenmek düşer sözlük.
  • ringe çıkmayı kendisinin teklif etmesi cesaret işi falan değildir.
    adam tüm kariyeri boyunca 22 milyon dolar kazanmış. bu paranın da ciddi bir bölümü gitti zaten, bildiğim kadarıyla serveti 2-3 milyon dolar.

adam ringe çıkacak, floyd denen iticiden birkaç dakika dayak yiyecek, yüzü gözü şişecek.

ardından sabah yaralarıyla uyandığında 100 milyon doları olacak.

ben 500 bin dolar karşılığında bile sabaha kadar yumruk yerim floyd'dan.
    100 milyon dolara isterse ayak parmaklarımdan tutup yerden yere vursun.
hesabın var mı? giriş yap