• nisan ayında başlaması öngörülen, serisine cartoon network'da başlayacak, amerikan yapımı animasyon-çizgi film. şimdiden 12 bölümü için imzalar atılmış.

kahramanımız, devamlı pozitif, hareketli ve saf bir çocuk. aklına gelen herşeyi yapıyor, çünkü onun için herşey süper!

izlenir bu; 1x0 pilot
  • yeni cartoon network çizgi filmimiz, biri takıntılı diğeri ise ayarsız olan iki arkadaşıyla takılan saftirik clarence'in maceralarını konu alıyor.

göndermeler, detaylar yine yerli yerinde fakat regular show, adventure time kadar yetişkinlere hitabettiği inkar edilecektir, kulak asmayınız bir deneyiniz.*
  • daktari'deki sasi aslan...

bu dizinin yayinlandigi donemde hafif sehla olan herkese clarence demek adettendi... hatta aaal'de efsane (sasiligiyla efsane tabi) bir resim is hocasi vardi bu lakapli, adi ismail'di, soyadini hatirlayamadim simdi...
  • regular show'dan sonra yeni favori çizgi dizim. bir bölümünde midnight cowboy'a gönderme yaptıklarına şahit oldum, daha ne olsun.
  • dostları jeff ve ryan ile muhteşem maceralar yaşayan tombalak karakter.
  • kardesim izlerken sans eseri gordugum uber super cizgi film bi ara izlicem cizimleri beğendim

edit:internette bi sitede buldum bolumler yaklasik 10 dakika cok citirlik hos bi dizi bebelere gore degil tam yetiskin de sayilmaz icinizdeki cocuk için
  • az önce seyrettiğim ''the forgotten'' adlı bölümünde harry nilssonın everybody's talkin ile the midnight cowboya selam çakmış ve yetmemiş the midnight cowboyun sonu üzücü otobüs sahnesine bir selam daha çakmış cartoon network yapımı güldüren eğlendiren çizgi dizi.
  • bana mı öyle denk geliyor bilemedim ama bu zamana kadar izlediğim filmlerin çoğunda hep taşak konusu olan isimdir. bizdeki berkecan ismi gibi birşey herhalde?
hesabın var mı? giriş yap