• kışın en güzel yanı.

kışın gelişi ile birlikte birçok kadının tercihi oluyor. bence muhteşem bir durum. çünkü bir kadına en yakışan nesne, çizme bence.

nasıl tatlı, nasıl güzel, nasıl alımlı oluyorlar çizmeyle.

sadece çizme giydiği için bir kadına evlenme teklif etmekten korkuyorum. gerçi niye korkuyorum ki, güzel olur gibi.

sanırım çizme fetişistiyim. çizme fetişizmi diye bir şey yoksa da bundan sonra olsun abi.

çok güzel bir şey ya.

not: ne çok güzel demişim. ama güzel abi.
  • bacakları olduğundan uzun gösteren tamamlayıcı. biraz da bacaklara bağlı tabii.
  • kadında en az orta boy ve güzel bacaklarla birleşirse, dekolte kadar etkili olabilen tehlikeli* aksesuar.
  • moviemax türk kanalında her allahın günü verilen bir film.
    filmin başında türkçe ezan yüzünden amansız acılar çekmişlere adanmıştır falan gibi bir şey yazıyor. neyin acısıysa artık.
    tmsf etkisi herhalde. adamlar propaganda için her yolu kullanıyorlar.
  • savaş ayakkabısı olarak tasarlanıp, kullanılan ve bugune kadar gelen bir giyim şeysi.
  • haritalardaki gorunumu cizmeyi andirdigindan italya'ya takilan lakap.

ornek tumce : fatih terim cizmenin yolunu tuttu
  • (bkz: gutuls)
  • en sevdiğim kışlık giysi.
    çok kullandığım için farklı renk, boy ve tarzlarda satın alıyorum indirimde gördükçe.
  • baba, oğul ve kutsal ruhu bilirsiniz. teslis dedikleri kavram. teslisten babayı çıkaramazsınız, ya da oğulu, bu üçlüyü ayırırsanız teslisi bitirirsiniz.

ya da çay, simit ve beyaz peynir. denklemden birini çektiğiniz anda anın keyfini öldürürsünüz.

çizme denen bu arkadaş da etek ve çorap ikilisiyle harika bir üçleme oluşturur. bu üçlemeyi bozamazsınız, bozulmasını dahi teklif edemezsiniz.
hesabın var mı? giriş yap