• kendisini tremors serisinin ilk çıkış filmi ile tanıdığımız yönetmen ron underwood un en iyi iş yapan 1991 tarihli komedi filmi. aynı zamanda jake gyllenhaal un ilk çıkış filmidir ki kendisini ergen öncesi bir çocuk halinde görmemiz mümkün bu filmde. en komik 100 film içerisinde bir çok kere yer almış bulunan bu yapım, bugün bile güldürmeyi başarıyor. billy crystal ve oskarlı jack palance ın yer aldığı 90'ların başında kalma bu kara komediyi izlemediyseniz tavsiye ederim.
  • neredeyse hiçbir klişeye uğramadan, batı dünyasının "normal" orta sınıf insanlarının yaşayış, emel, buhran ve ahlaksızlıklarını anlatan ve billy crystal'ın, bazen senaryo dışına çıkarak* taklit ve serbest çalışma ustalığını sergileyerek renklendirdiği film!
  • "kadinlarin seks icin bir nedene ihtiyaci vardir, erkeklerinse bir yere." soz obegini barindiran filmdir.

erkek miletine "topunuzun agzina sicayim" dileginde bulunmami korukledi aksam aksam. bu kadar midesiz, zevksiz ve secici olmayan bir tur nasil yaratmis ulu tanri anlamayamadim, anlayamayacagim da. bir de utanip sonuna kadar inkar ederler yedikleri haltlari. eh be guzel kardesim; utaniyodun niye yedin bu halti? veyahut madem yedin niye adam gibi sahiplenmiyorsun? bir cok kadin cogunuzdan daha tasakli yeminlen. "erkek gibi" vb benzetmelerinin hic bir degeri yok artik gozumde. zira erkek olmak bir bok degil. pardon duzeltiyorum: gercekten bir cesit bok.
  • son derece eğlenceli bir film; günümüz şehirli iş adamlarının bir hafta sonu özüne dönüp kovboylar gibi yaşamak istemeleri ama takıldıkları oltanın hiçte tekin olmadığını anlatan mizahi bir film.
  • gozu kara psikopat kovboy amca (ki ismini hatirlamiyorum) tarafindan gercek askin en guzel tabirlerinden birinin yapildigi filmdir... spoiler vermemek icin havada biraktim, izlemeye $ayen bi film
  • niye bilmiyorum ama izlerken pek bir keyif almadım. umarım başka bir zaman diliminde izlediğimde beğenmiş olurum.
  • çok kötü, bitmiş bir anımda seyretmeme rağmen çok beğendiğim film.moraliniz bozuksa kesinlikle izleyin.bi de bu billy crystal denen adamda bişey var.her oynadığı filmi izlettiriyor.
  • billy crystal ilk filmde (1991) bindiği ve düştüğü atı satın almış, 2. filmde(1995) de aynı ata binmiştir.
  • güzel bir western komedi filmi. 124 milyon dolar hasılat elde etmiştir.
hesabın var mı? giriş yap