• söylenince insanların "çık çık çık"lamasına, "kız denir mi ööle ne ayıp" gibi şaka yolu göndermeler yapmasını sağlayan cümlecik. neden bu kadar ayıp bir fiil bu, neden böylesi aptalca bir tepki veriliyor anlamıyorum. "idrarım geldi" ya da "tuvaletim geldi" demekten daha iyi bence, "tuvaletim geldi" deyince kakkanın da gelmiş olması gibi bir olasılık ortaya çıkıyor. allah muhafaza hanım kızların kakkaları gelir mi hiç ne ayıb..
  • bir diyalog esnasında, konuşan deği de dinleyenin söylemesi esnasında kişiyi delirtebilir...

- maddelerin izotop halde bulunmalarını bir yane bırak, eğer psikolojik bakarsan olguların transasyonundaki devinimle...
    - çişim geldi...
  • tarkanın geyiiydi, 1 ödül alırken ne düşünüyosun demişti savaş ay, tarkan da çişim geldi 1 şey düşünemiyorum dediydi, savaş ayın da popüller zamanları, kral olmuşsun ama adam olamamışsın demişti...
  • çocuk sözü.
    yetişkinler arasında kullanılması samimiyetin lakaytlaşma aşamasına geldiğinin delilidir, bence.
  • akla tosun paşa filmini getiren cümle.

daver bey tosun paşa'nın yerinden ayrılmasına izin vermez ve tosun paşa sonunda patlar.

tosun paşa : yahu benim derdim başka
    daver bey : hiç dert etmeyin paşam rahatlayın, rahatınıza bakın..
    tosun paşa : buraya mı işeyim eşşoğlueşşek.. sıkıştım ulan sıkıştım çişim geldi bırak da gideyim..
  • bankada sıra beklerken tuvaleti gelen müşteriye , anahtarı vermeyen işletmelere karşıysanız, bu anahtarı sadece çalışanlarına kullandıran işletmelere karşıysanız , tuvalet kullanımını ücretsiz vermeyen işletmelere karşıysanız , bu guruba davet ediliyorsunuz..

https://www.facebook.com/groups/194384731016654/
  • 3 adam’ın cinsel sağlıkla ilgili konuştuğu, boş beleş podcast. ilk konu sik kırılması.
  • yine yeni yeniden alkollü cip kullanırken polise yakalanıp ehliyetini kaptıran deniz akkaya'nın polislere bağırıp çağırması sırasında, onu eve götürmeleri için söylediği bahane.. netekim "çişim geldi, evt çişim geldi, evimde yapmak istiyorum, evime götürün beni"..
  • (bkz: fikrim geldi)
  • söylenmesinin ardından "madem öyle git yap" dedirten cümle.
hesabın var mı? giriş yap