• takla atan noel babalı tv reklamlarıyla hatırlıyorum kendilerini çünkü 2004'te amerika'ya gittiğimde ilk kaldığım geçici evin tv'sinde paso bu reklam dönerdi. tam da black friday'den bir gün önce mi ne varmıştım, tam abandıkları günler. kendi evime çıktığımda ilk tüplü televizyonumu da kendilerinden almıştım. sony wega trinitron, 30 ya da 32" ekran. kapanınca burukluk veren mağazalardandır.

reklamında çalan şarkı the cars'tan just what i needed. (bkz: just what i needed/@ssg)

burada da o müzikli reklamlarının bir derlemesi var: https://www.youtube.com/watch?v=dtz1q0t4lpw
  • rakiplerinde oldugu gibi bu magazanin internet adresinden alisverisinizi yapip, herhangi bir subesinden siparis ettiginiz urunleri teslim alabiliyorsunuz. bos yere magazada dolasip harcayacaginiz zamandan ve kargo ucretinden tasarruf edilebiliyor bu sekilde.
  • yaklasik 34.000 calisanina kapiyi gostermis firma. tasfiye satislar da 17 ocak cumartesi itibariyle basladi.

sevdigimiz bir yerdi, dizustu bilgisayarlar icin guzel kampanyalari olurdu arasira. artan rekabet ve ekonomik kriz onlari da yedi. meydan da bok varmis gibi best buy'a kaldi.
  • laptop almak istediginizde uygun, power supply almak istediginizde ebenizin ... dedirtecek fiyatlari olan magzalar zinciri.
  • iflası açıklanmış firma.
  • amerika'da elektronik esyalari ucuza alabileceginiz magaza zinciri.fotograf makinasi, kamera ve bilgisayarlarda iyi promosyonlar yakalamak mumkun.
  • (bkz: good guys)
  • amerikanin cesitli yerlerinde bulunan zincir elektronik magazisi. elemanlar oldukca ilgili. ilgilendiginiz aleti hemen size butun ozellikleriyle anlatiyorlar. her turlu elektronik alet edevati bulma sansiz oldukca yuksek. ellerinde satilan urunler eger baska magazalarda daha ucuza satiliyorsa hemen fiyati diger ucuz magazalardaki oranda dusuruyorlar. bazi urunlerde pazarlik payi yuksek.
  • turkiyede yeni acilan benzeri: vatan computer hiperstore. hayirli* olsun.
  • ohayo'daki merkezinin machine city'nin omurgası olacağı söyleniyor.
hesabın var mı? giriş yap