• yakında binalibaba.com diye alışveriş sitesi görürüseniz hiç şaşırmayın..
  • devletler arası bu tarz küçük oyunları çok severim. bu nedenle başlık ve içeriği çok dikkat çekici. ama bize yapılmış olduğunu görmek üzücü.

evet fark ettiklerini düşünmüyorum ama fark etmiş olsalar bile orada belki gerçekten de gülümsemeleri gerekebilirdi. gerçi yine de şov ekibi olmadan fotoğraflanması istenebilirdi bilemedim altan.

bizim de karşılık olarak anlam içeren küçük bir tepki verip vermeyeceğimizi merak ettiren olay.
  • mukabele bilmisil olaraktan, mhp’li kardeşlerin çinli prenses yerine bir tatar türk vatandaşını halıya sararak kaçırmasını teklif ettiğim karşılama.
  • bolu beyine selam yollayan adama uygun karşılamadır.

şaka bir yana çinliler bunu bilerek yapmışlarsa ( ki kendileri aşırı faşisttirler ve yaparlar ) bizim heyetin bunu yemesi büyük rezillik
  • (bkz: o ne lan) ?

peki ya (bkz: senin yaptığın gider benim ancak hoşuma gider) tepkisi verilmişse ne olacak * (bkz: bir de böyle düşün)
    (bkz: yaptım ama niye bir sor)
  • ben bugün istanbul üzerinden -atıyorum eskişehir’e gideceğim zaman en az bir saat oturup araştırma yapıyorum..
    nerelerine gidilir-gidilmez
    ne yerler-yemezler, severler-sevmezler
    tarihi, kültürü nedir nasıldır vb. dibine kadar kurcalıyorum.
    ki bu gezilerim genellikle kültür ve araştırma amaçlı oluyordur tabi bir adet kulaklık, bir adet kitap ve bir adet fotoğraf makinesi olmazsa olmazım olarak.

ki yukarıda söz edilen, uluslararası temaslarda bulunan bir (bkz: devlet) yetkilisi (?)
  • olayı anlayan binali yıldırım'ın karısı ciddiyetini hiç bozmamış.
  • öte yandan binali yıldırım'ın orada ne gibi bir resmi sıfatla bulunduğunu da merak ediyorum, devlet ex-başbakanları dünya turlarında eğlendiriyor mu yoksa?

edit: meclis başkanlığı yaptığı söyleniyor gelen mesajlar ile. bir süredir bu tipleri takip etmeyi bırakarak kendime ne güzel bir şey yaptığımı fark ettim. tayyip'i bile burda falan çılgın bir başlıkta bi sözü patlamamışsa takip etmiyorum. kafam rahat.

ayrıca meclis başkanlığı, uluslar arası münasebetlerde bulunacak bir mevki midir? var mıdır son zamanlarda ülkemize gelen bir yabancı ülke meclis başkanı?
  • durun çinliler o arap. çinlilerin çakma arapları türk sandığı karşılama.
hesabın var mı? giriş yap