• anneler günü için aldığım hediyeyi hala teslim edemeyen firma, teslim tarihini bir hayli geçirmişin, yetmiyor online olarak sipariş iptali yok, telefonla yetkililerine bağlanabilmek için tüm gün mesai harcamak gerekiyor.* kısacası tam bir facia! tekrar tekrar şikayet açıyorum, aradık ulaşamadık gibi saçma bir e-posta atıyorlar, aynı kargocuların geldik yoktunuz tarzı bahanesi gibi, ucuz bahane bunlar çiçeksepeti! defaatle test ediyorum, arayan soran da yok, aramadığını sen de biliyorsun ben de, birbirimizi kandırmayalım.*
  • bugün, sevgililer günü, anneler günü, dıdısının dıdısı günü gibi önemli günlerde kullanılmaması gerektiğini hala öğrenememiş insanların yorumlarıyla dolacak web sayfasıdır.
  • bugün tüm beyaz yakalıların liracıklarını emükleyecek site.
  • hakkında yazılanları okusaydım hayatta sipariş vermezdim dedirten site.
    şikayetimi kendilerine ve gerekli gördüğüm bir birkaç yere ilettim. buraya da yazayım da benim gibi gaflete düşecek insanlara düşmeden ışık tutayım.
    uzun uzun rezalet başlığıdakiler gibi yazmayacağım gerek de yok zaten yukarıda yazılanlardan sonra. birkaç link koyayım yeter diye düşünüyorum. (entryde link olunca daha çok dikkat çekiyor).
    şikayetime gelecek olan cevabı bu entrye ekleyeceğim.

sitedeki görsel 1
    sitedeki görsel 2
    teslim edilen 1
    teslim edilen 2

edit: şikayetimi kendilerine e-mail atarak , fotoğrafları da ekleyerek belirttim. aynı gün içerisinde dönüş yapılmış, ben ertesi gün gördüm. müşteri temsilcisi yaşanan sıkıntılardan dolayı üzütünlerini belirtti. aynı siparişim içerisindeki diğer ürünümü (güllerden oluşan bir siparişti ve sıkıntısız şekilde gelmişti) özür olarak ücretsiz tekrar kullanabileceğimi belirtti.
    ben de sıkıntımın o siparişimden değil papatyalardan oluşan siparişimden kaynaklandığı tekrar belirttim. bunun üzerine hem güllerden oluşan hem de papatyalardan oluşan siparişimi tekrar göndermek üzere işlemleri başlattıklarını belirten bir e-mail atmışlar.

anneler gününde eşime ve kaynanama sürpriz yapmak istemiştim. kaynanam da eşim de mutlu oldular tabi ama iş işten geçti. eşime giden papatya cidden fiyaskoydu.
    para iadesi vs talep etmedim. onlar da bu şekilde özür dilediler. bilginize.
    19 mayıstan itibaren tekrar sipariş verebilecekmişim. özür mahiyetinde gelen çiçeklerin fotoğraflarını da editlerim.

edit2: bugün telafi için gönderdikleri çiçek geldi.
    görsel
    bu seferkine çok daha özenlimiş ve çiçek güzel hazırlanmış. keşke böyle bir olay hiç yaşanmasaydı.entrydeki fikirlerim değişmemekle birlikte ciceksepeti.com 'a ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. olaya yaklaşımlarını ülkemiz adına umut ışığı olarak görüyorum(bkz: abartmak)
  • internet sitesi oldukça pratik. bir önceki siparişimde girmiş olduğum kredi kartı bilgilerinin hiçbirini unutmamış, cüzdanımı boşu boşuna cebimden çıkarmışım. sayesinde benim bilgisayarımı kullanacak 3. tekil şahıslar türkiyenin her yerine ücretsiz çiçek gönderebilirler.
  • bu gece mısırımı patlatıp hakkında yazılan şikayetleri okuyup eğleneceğim sitedir.

geçen sene sevgililer gününde bu siteden eşime çiçek gönderme manyaklığında bulunmuştum, sonrası için (bkz: #27408151)

sonucu için (bkz: #27442180)
  • 14 şubat için gönderdiğim çiçeği hatta gitmedi diye aynı gece 00:00 iptal ettiğim çiçeği, bu gün yani 17 şubat 2012 saat : 11:40 civarında eşime teslim etmiş firmadır.

yuh lan yuh,
  • 14 şubat'ta teslim edilmek üzere, 11 şubat'ta verilen siparişin hala hazırlanma aşamasında olduğunu belirten site. sıfırdan tohum mu ektiniz hacı? naptınız allasen?
  • yaşadınız bugün he.

sipariş yağıyordur,
    yalandan aşkım seni çok seviyorum kartları içerisinde pahalı çiçekler göndermeye devam mı :)
  • rezil rüsva pespaye bir site.

anneler günü vesilesiyle birer çiçek yollayayım dedim annem ve anneanneme. anneannem de bir süredir ailem ile yaşıyor aynı adresteler.
    anneler günü yoğunluk olur diye de bugüne sipariş ettim çiçekleri.

çiçeklerden birinin saksısını aşağıdaki şekilde teslim etmişler.
    https://ibb.co/sxlhwzp

diğerini ise teslim etmemişler. diyorlar ki gittik evde bulamadık. diğer çiçeği teslim ettikleri aynı evi bulamıyor arkadaşlar.
    sokağa çıkma yasağı varken insanların çıkamadığı, mevcutta dört kişinin bilfiil içinde olduğu evde kimseyi bulamıyorlar.
    diğerini nasıl teslim ettiniz evde yoklarsa diyorum cevap yok.
    bayinin de kotası doluymuş çiçeği 11 mayıs'ta teslim edebilirlermiş en erken.
    hiç adetim değildir, çıldırdım saydım sövdüm kapattım telefonu.

verdiğim parayı da geçtim de bunu yapmaya hakkı olmaması lazım bu insanların.
    insanları salak yerine koymaya, böyle ahlaksızlık, şerefsizlik yapmaya hakkı olmaması lazım.

bana ders oldu, umarım sizlere de olmuştur. uzak durun.
hesabın var mı? giriş yap