• 23 yaşındayım, hala daha bazen akşamları evde kimse yokken eve geldiğimde hemen antrenin ve salonun ışıklarını yakarım, tuvalete girecekken lambayı hızla yakıp aniden kapıyı sertçe açarım (hani tuvalette bekliyorsa ani bir hareketle nevri şaşsın götverenin diye). hala daha karanlıkta rahat edemiyorum "tam olarak". çocukluğumu, psikolojimi sikip bırakmış piçirik. yataktan ayak ve kol sarkıtamama, en ufak seste irkilme ve evi kolaçan etme sebebi. artık korkularımı "aman amına koyim öldürürse de öldürsün, al, as kes" diyerek yeniyorum kendi kendime. öyle amcık bi karakter bu. bu filmi çekene de, yazana da, yayınlayana da kafam girsin. 85-95 kuşağının azına sıçmıştır efendim. hatta şöyle bir entry'me baktım da, adamda türkçe konuşma, düzgün cümle kurma, dengeli ve akıcı cümle kurma yeteneği bile bırakmıyomuş yavşak. peh.
  • saklandiğiniz yerden cikarmak için -nerdesiiiiiiin orospu cocuğu? repliğini kullanır. sakin olmak gerekir anamiza da küfür etse götü kaptirmaktan iyidir.
  • bu pilli dürzünün içinde kafayı voodoo ile bozmuş charles lee ray adında bir seri katilin ruhu vardır.
    charles manson+lee harvey oswald+james earl ray=charles lee ray oluyor.
  • geberesice bebek.
  • veletlik yillarimda kendisini gotumle gulerek izlememin intikamini tam 24 yasimda almis olan; mukemmel goruntu ve ses efektleri esliginde girdigi ruyamdan dun sabah vakti kalp carpintilariyla, kan ter icinde, yataktan sicrayarak uyanmamin sebebidir bu dunya uzerindeki tek oyuncak orospu cocugu.
  • pilli dürzü
  • (bkz: bunu yapan insan olamaz)
    veya bunu düşünen, senaryolaştıran ve sonrada filme çeken nasıl bir adamdır.
  • cocuklarin ruh sagligina fazlasiyla zararli bir zihniyetin urettigi kabusvari bir karakter. ciddi ciddi korkunctur goruntu itibariyle.
  • bu amin oglu bana nice uykusuz geceler gecirtmi$tir. koltugun (ya da sandalyeydi bilemiyorum) altindan bicak sallayip oturanin bacagini kestigi bir sahnesi de vardir ki filmde, hala hatirlar altima sicayazarim.
  • lan oğlum 22 yaşına geldim bırak artık peşimi be! dün gece rüyama girdi bu götoğlanı benim. bak ağzımı da bozduruyor bana amın oğlu ya... sen benim başıma bela mısın lan? çık artık hayatımdan bak boğarım seni! bu soğukta ter içinde uyandım gecenin bir vakti bu yer cücesi yüzünden. bir de çişim gelmiş, artık korkudan mıdır nedir... tutayım, kalkmayayım dedim ama nafile. gittim eli mecbur tuvalete ama korkudan istiklal marşını okuyacaktım neredeyse. bir üşümeler, bir titremeler, bir şey... hem psikolojimi hem fizyolojimi bozdu it oğlu it. chucky bak, bu sana son ihtarım. bir daha çıkma karşıma bak yeminle mahvederim seni. kendi başını ye be!
hesabın var mı? giriş yap