• (bkz: google chrome)
  • bu bir uyarıdır.

ayarlar içerisinde "kişi" şeklinde bir bölüm eklendiğini farkettiniz mi?

insan haliyle kıllanıyor, hesabımı "misafir" ayağına kullanan biri daha mı var diye düşünüyor.

ve bu kişiyi kaldırıyor................. işte bu noktadan sonra kalp atışları aynen böyle..........

bütün bilgileriniz, şifreler, yer imleri, ayarlar, hepsi sıfırlandı. tebrikler!

orospu çocuğusun google.
  • web tarayıcılarda tarayıcının sayfa dışında kalan kısmına, yani kullanıcı arabirimine, çerçevesine vs verilen isim. galiba mozilla uydurmuş.

http://www.nngroup.com/…les/browser-and-gui-chrome/
  • formatladığım bilgisayara kurulduğunda, formatlanmadan önceki bütün şifreleri, sık kullanılanları yükleyerek beni korkutan browser.

bilen varsa lütfen izah etsin. yıllardır format atar, bilgisayar kurarım. makinenin bütün sürücülerini de sildim, yeniden biçimlendirdim, c üzerine de xp kurdum. sonra chrome'u indirdim kurdum. twitter'a gireyim dedim..ahana, daha önce kullandığım ve benim makineme misafir olarak gelip oturmuş, şifresini öküz gibi kaydetmiş arkadaşların hesapları ve şifreleri aynen duruyor. formatlamadan önce sık kullanılan öğelere eklediğim site adresleri, benim verdiğim kısa isimlerle aynen duruyor.

ne iş lan? chrome bilgilerimizi mi depoluyor, yoksa ben format atmayı mı unuttum?
  • google chrome'un, "amaan şimdi kim iki saat başına google yazacak"çılar tarafından yazılışı.
    (bkz: aramaya inanmak)
    (bkz: google chrome)
  • muhte$em bir azzaro parfumu.
  • the walls are painted
    different every second
    my eyes are of chrome
    it is television

can't let go of my leg
    it's itching and bleeding
    layer by layer
    i'm peeling away

burn down my house
    and make something happen
    stab me in the heart

and make something stop
    'cause i am so distracted
    i am slightly shocked
    by how things can keep going
    like a dead man's clock

a mirror is hanging
    kinda loose on my wall
    i'm passing it sideways
    i'm saying hello

my brother is halfways
    through a book i've left him
    called me today
    to see what i'd say

$eklinde geli$en bir katatonia $arkisi.(bkz: lfdgd)
  • fotoşop'un güzide bir filtresi. kabartı ve krom efekti verir hesapta.
  • android versiyonundan mı benim telefondan mı bilemicem ama facebook açtığımda yorum vs yazarken klavye bildiğün s.çıyor. harfleri basmıyor, eksik harfle durum güncellemesi paylaşıyosun, silmek için on sn bekliyosun falan.
    ilginç bi şekilde bunu sadece facebook ta yapıyor
  • sık ziyaret edilenler bölümüne hayatımda ilk defa girdiğim bir siteyi boş yer varken sıkça girdiğim sitenin yerine koyarak, yaptığı ve yapacağı tüm işlemler için tüm google çalışanlarını sikeyim.
    amına kodumunun gavatları. hayır "tümünü geri yükle" diyorum ve o site yok. defalarca sayfayı başka sekmelerde açıyorum yine yok. eee o zaman ebe sikmek şart olur.

tez zamanda iflas edin yok pahasına microsoft alsın sizi.
    sık ziyaret edilenler kısmını yazanın debug / alfa testi nedir bilmeden yazdığı tarayıcıdır.
hesabın var mı? giriş yap