• dünya üzerindeki en seksi siyah kadın. öyleki when you look at me klibi için chatbox'a msg yollanasıdır.
  • son gunlerde dip it low ile mtv ekranlarinda izledigimiz bayan..
  • tepeden tırnağa seksapel dolu, müthiş fizikli, koyu renkli bir şarkıcı. gerçi klibini izlerken şarkı akılda kalmıyor.
  • bir saç rengi insanı bu kadar mı değiştirir dedirten hatun.
  • need for speed undercover oyununda tornacı rolünde kendisi.
  • lise yılları... odama kapanıp test çözeceğime tüm zamanımı salak gibi emtivi, emsiem, vieycvan vs kanalların başında geçirdiğim zamanlar ki janr ayrımı yapmadan her klibin her saniyesini ezberlemişim artık. baba müzisyenlerden tut canervari tiplerin bile şarkıları klipleri aklımda bugün hala. bir de müzik setini tv'ye bağlayıp 60lık kasete temiz kayıt yapıyorum ya okul servisinde hava basıyorum son model şarkılarla, "nerden buluyorsun olm bunları" falan.

neyse, bugün de hadi o yıllara kısa bi geri dönüş yapayım derken kendimi christina milian'da buldum. ergen yaşlarımın beni yönlendirdiği afro amerikan kategorisinde kelis ve alicia keys ile birlikte hayallerimi süsleyen kadınlardan biriydi kendisi. o aralar aynı zamanda metallica, nirvana, iron maiden vs. de headbang eşliğinde dinlerdim. işte bütün bu kafa karışıklıklarının temeli o zamanlara ait.
  • lil wayne'in yeni sevgilisidir. lil wayne'in tina turn up needs a tune up şarkısında bahsedilen kadın ta kendisidir.

bir zamanlar mariah carey'nin eşi olan nick cannonla da beraberdi. sonra hit makinesi the dream'den çocuk yapmıştı ama albümü yapamamıştı sldjfksdjk sonra da ayrılmışlardı. ekşisözlük magazin servisinden brooklyn bildirdi.
  • island records sayfasındaki bir resmi 27 mb'lık tif dosyası olan şahıs. yakışır ama kendisine.
  • soyadindan da anlasilacagi uzere anadoludan goc etmis bir ermeni ailesinden gelen zenci! sarkici. faruk suren'in akrabasi olur.
  • şarkı sözü yazarı, dansçı ve şarkıcı. am to pm şarkısı süper özellikle. jennifer lopez'in play şarkısının yazımına da bu yardım etmiş. boyu kısa olsa da süper, zencü bir hatun. özellikle gülüşü çok sevimli.
hesabın var mı? giriş yap