• babamla her bölümden önce üzerine iddiaya girdiğimiz bir karakter haline gelmiştir kendisi.

baba depeyi : eee kaç yapar bu hafta troy?
    depeyi : valla baba biliyosun yeni sezonun ilk bölümü, seyirci christian'a aç, seyirci performans bekliyo. ben derim ki iki farklı hatun olur..
    baba depeyi : üçü zorlar diyorum ben, iki tane yeni hatun bi de öbür o ezik ortağın karısı.
    depeyi : eziğin karısı yanaşmıyo buna,trip yapıyo
    baba depeyi : dizinin düğümü o oğlum zaten, bilerek çözmüyolar.
    depeyi : ahahah düğüm falan dedin x files'a çevirdin diziyi de ha
    baba depeyi : tabi evlat, kesin işin içinde paranormal bi aktivite var. o michael jackson-fare kırması çocuk başka nası açıklanacak?
    depeyi : ee ya ben de öyle olsaydım?
    baba depeyi : allahıma bırakırdım caminin önüne.
    depeyi : ohoo oldu mu şimdi! bak christian zenci bile olsa nası sahiplendi evladını, nasıl bastı bağrına...kolay mı bee adamda baba yüreği var
    baba depeyi : cerrah mıyım lan ben öyle her çocuğu sahipleniyim, 4-5 tane yapıp aralarından iyilerini seçmeye çalıştık işte bakabileceğimiz ölçüde. memuruz olum biz.
    depeyi : ahahaha attınız mı geri kalan kardeşleri?
    baba depeyi : tabi...camiye gitti hepsi. sabah ezanlarını okuyan senin abin aslında
    depeyi : ahahaha güzelmiş sesi bak
    baba depeyi : hah dur dur başlıyo bak...

dizi başlar,biter...christian üstat beni yanıltmaz, ilk bölümde bir dadı bir de ortağının karısının annesini siker (oha birden siker deyince de kaba oldu ya...hmm tüm bayan badilerim için editliyorum)

dizi başlar,biter...christian üstat beni yanıltmaz, ilk bölümde bir dadı bir de ortağının karısının annesiyle birbirlerinin olurlar.

ortağın annesi mesele değil de dadı'yla tanışma-yatağa geçiş süresinin kısalığı babamı büyülemiştir.

baba depeyi : yav arayı kestiler mi ne yaptılar o kadıncağız birden nooldu ona ya?
    depeyi : yaaaa görüyosun di mi işte elemandaki hızı
    baba depeyi : valla başvuru formu falan derken ne haller geldi kızın başına
    depeyi : ahahaha bak zamanında vermeseydin beni kreşe demek ki,tutsaydın bi dadı...
    baba depeyi : geç kalmış sayılır mıyız ki acaba? gene tutsak bi dadı?
    depeyi : baba çok farkedilir şu saatten sonra, hadi ilan verdik diyelim. gelip beni görünce "aha bunlar sikecek beni" demez mi? bu yaşta ne bakıcısı?
    baba depeyi : "aha bunlarla birbirimizin olucaz sanırım" der en fazla,kadın o,kibar olur. hem neden "bunlarla" oluyomuş zıpır sana nooluyo?
    depeyi : ahahaha söylerim bak anneme
  • artık korkuyorum ondan.

nasıl yapar eder bilmiyorum ama tv karşısında birgün beni de sikecek bu adam. o olacak.
  • pek hareketli bir insan.
    lakin merak ediyorum, isminin turkcedeki muadili "muslum truva" olan bu kisi turkiye'ye gelse buradaki gun/bafi orani oradakiyle ayni kalir mi, ayni basariyi yakalayip oyle guven dolu bakabilir miydi.
    belki de arabeskin krali antik doktorumuz sayesinde "parcala beni muslum" lafi daha bir anlam kazanirdi.

mt- size bir icki ismarlayabilir miyim?
    kimber- istemem.
    - appetizer alsaydik?
    - ben yemek yemem.. modelim.
    barmen - yol icin de bi icki ister miydiniz?
    - yok, yarin ameliyatim var, sicmayalim.
    - doktor musunuz :))?
    - hayir, estetik cerrahim. dr. muslum truva.
    - ha.. iyi o zaman gorusuruz bye.
    - ama? appetizer? burger?
  • "ağzı boşken katlanabileceğim kadın arıyorum" sözüyle bir kez daha kendini kanıtlamış karakter.
  • kör, topal ayırmadan, sopasıyla adalet dağıtan...
  • cnbc enin sansürüne mi kurban gitmiştir bilinmez ama 2 bölümdür sevişmemiştir troy amcamız.hayır hasta falan olmasın ondan korkuyorum.
  • sweetheart kelimesini kullandığı anda kaçılıp uzaklaşılması gereken kişi.zira o laftan sonra elinden kurtulan olmuyor pek.
  • bugünkü bölümüyle gene beni hayretlere düşürmüş karakter.adam başına kesekağıdı geçirir sikerim ritüelini birebir uyguladı.korkuyorum herif bir sonraki bölümde ciddi ciddi birinin ağzına falan sıçacak.
  • 'my ego is the only thing bigger than my cock.'

christian troy - 5x03
hesabın var mı? giriş yap