• ilgili metni iki kere okudum, bu metnin hicbir yerinde gezi parki yikilacaktir, parktaki agaclar kesilecektir seklinde bir bilgi yok. ayrica gezi parki yerine avm yapilacaktir seklinde de bir karar yok. oybirligi ile ilgili alinan karar taksim meydaninin arac trafiginden arindirilip 98.000 m2'lik yaya erisimine acilmasi, bu kadar.
  • gezi parkı politik bir hareket olmadığı, sosyolojik bir durum olduğundan dolayı sıkıntı olmayan durumdur. isterse o kepçeler chp marka olsun yine aynı noktada durmaya devam...
  • adamın gol dedi mi diyorsun şimdi? olay bu mudur? yani ''chp de onay vermiş bak'' deyince tamam mı dememiz gerekiyor.

olm nasıl bir kafa yapınız var lan? gerçekten diyorum bak. gremlinlerin tam tersi gibi suyu görünce beyniniz içeri mi çekiliyor?

katrana dönmüş, fanatizm kokan beyninizi sikeyim.
  • olayı hala chp ye akp ye ota boka bağlamaya çalışan zihniyet.

bak ak kardeşim bak mhpli kardeşim bak chpli kardeşim. her ne isen artık.

olay parti olayından çıkmıştır.

kim onay vermiş kim vermemiş inan zerre zikimizde değil..

isyan ediyoruz arkadaş var mı ötesi? daha güzel bir hayat için isyan ediyoruz.

varlığımızı gösteriyoruz.

oraya gelen milletvekilerini de bu isyan içinde görüyoruz partiden bağımsız saygı duyuyoruz.

keşke ak partiden de birileri gelse bu isyanımıza katılsa.

ne diyorum lan ben? son cümle olmadı di mi? pardon.
  • gezi parkındaki direniş yüzünden şaşkına dönmüş nöron fakiri şakirtlerin yeni sanrısı. bir de gitmiş yalan yanlış başlık açıyorlar beynini siktiklerim. yalanı da kendi verdiği linkten çıkıyor ortaya. işte sizin beyniniz bu kadar, dincilikten çürümüşsünüz resmen.

ayrıca kim onay verirse versin, yanlış yanlıştır. "beyler, chp onay vermiş eylemi bitiriyoruz" falan mı diyecek oradaki insanlar.

yemin ediyorum, hepiniz salaksınız lan, birbirinizden salaksınız, allahın şakirtleri.

z.ö: istediğin kadar eksile, yine de salaksın.
  • oy vermeye başladığım gündenitibaren tamamen ideolojik amaçlardan ötürü seçtiğim partidir. amma, bu sefer karışma !!! çünkü bu direniş siyasi amaçlara hedef olabilecek bir direniş değildir !!! burada tek imza var, gençlik!!!
  • "akp iktidarı, bizzat başbakan erdoğan'ın talimatı üzerine, gezi parkı'na avm ve topçu kışlası'nı yapmak üzere harekete geçti. bu planın chp'lilerin de olduğu büyükşehir belediye meclisi'nden geçmeyeceğini gördükleri için, taktiklerini değiştirdiler. bizzat başbakan erdoğan'ın emriyle, plan kültür bakanlığı'na gönderildi. bakanlığa bağlı korumu kurulu, bu planları reddetti. gerekçe olarak da topçu kışlası'na ilişkin ellerinde herhangi bir veri olmadığı, yapılmak istenen binanın tarihi değere uygun olup olmayacağına ilişkin kuşkuydu. yani; korumu kurulu, sizin istediğiniz binanın gerçeğine ilişkin elimizde bir veri yok, dedi. başbakan bunun üzerine planı bu kez ankara'ya taşıdı.''

http://www.gercekgundem.com/?p=548305
  • akp'nin yeni kendi suçunu örtmek için kullandığı yalan.
    taksimin yayalaştırılmasını herkes onaylıyor ama o projede kışla inşaatı ve avm yok ki.
    adam hala fatih altaylı tetikçiliğiyle, chp imza attı diyor.
  • birileri bu defa cok korkmus olmali.

ne zaman ne bok yiyeceklerini bilemeseler "ama chp..." diye aglamaya baslayan bocuklerin yeni feryadi.

bu tepki safi akp'ye.
    ınan chp imza atmis olsun olmasin hic farketmez.
    "ama chp.." diyince sokaklarin susacagini sandiysaniz kitlede kimler var bir daha bakin derim
  • kadir topbaş rte tarafından satılınca bunun yalan olduğunu açıkladı
hesabın var mı? giriş yap