• an itibarı ile itunes store'da top songs listesinin en üstünü işgal eden şarkıdır ki, dinledikçe daha farklı bir tat bırakıyor insanda..

i've made up my mind,
    don't need to think it over,
    if i'm wrong i am right,
    don't need to look no further,
    this ain't lust,
    i know this is love but,

if i tell the world,
    i'll never say enough,
    cause it was not said to you,
    and thats exactly what i need to do,
    if i'm in love with you,

should i give up,
    or should i just keep chasing pavements?
    even if it leads nowhere,
    or would it be a waste?
    even if i knew my place should i leave it there?
    should i give up,
    even if it leads nowhere

i'd build myself up,
    and fly around in circles,
    wait then as my heart drops,
    and my back begins to tingle
    finally could this be it

should i give up,
    or would it be a waste?
    should i give up,
    even if it leads nowhere

should i give up,
    or would it be a waste?
    should i give up,
    even if it leads nowhere
  • şarkıyı ilk duyduğumda "hmm eski bi$i bu dimi" dedim ama değilmi$, bir şarkıyı hatırlatıyor çok fena ama çözemedim alla la.. gene de diline sağlık aplanın eski değilse de içime doğmu$ i$te güzel $arkı eheh..
  • güzel bir ingiliz şarkısı. bir de tahsilatçılar için uyarlanmış versiyonu vardır chasing payments diye.. *

100 kez dinledikten sonra gelen edit: çok şahane romantik komedi film müziği olur.
  • şarkının klip kadar güzel olduğu ya da klibin şarkı kadar güzel olduğu, her neyse karar veremedim her şeyiyle güzel romantik şarkı.
  • tam da "chasing pavements" iken keşfettiğim, canımı yakan, muazzam şarkı...

if i tell the world,
    i'll never say enough,
    cause it was not said to you,
    and thats exactly what i need to do,
    if i'm in love with you...
  • tanrım; sözler güzel, müzik güzel, video güzel, söyleyen hafif etine dolgun olsa da güzel, ses güzel.. şarkıda çirkinliğe dair bir tek şey yok.
  • amy winehouse'un besili ve sağlıklı versiyonundan şaheste bir şarkı. basit sözlerle pek güzel anlatıyor, insanın içine içine dokunuyor vallayi.

(bkz: durduk yerde adamin amina koyan sarkilar)
  • nilufer'in ingilizce versiyonu gibi. umutsuz asktan (platoniktir de kesin) vazgecmek gerektigini bilip de vazgecememe temasi uzerine. bu temadaki diger urunlerimiz icin (bkz: sick cycle carousel) (bkz: why i'm here) ve daha neler neler. haksiz rekabet dogrusu, her insan evladinin gecmisinde (ozellikle gencliginde) mutlaka vardir bir umitsiz aski, platonigi, vazgecmek zorunda kaldigi, musteri profili belli, talep garanti. ama tabii arzin da sikkosu var elle tutuluru var. adele hanim kizimiz sozleriyle olsun muzigiyle olsun klibiyle olsun kalbur ustu bir calisma cikarmis. armagan caglayan'in onune cikarsalar bir tek kizin kilosuna kulp takabilirdi yani oyle diyeyim. gerci armagan bu belli olmaz, buyuk konusmayayim. sozluk insanlarindan ancak 10-11 entrylik ilgi gormus olmasina sasirdigimi da ifade edeyim. sourberry'de istek parcam olarak calin, bir sey yapin, sozluk platoniklerine armaganim olsun.
  • çıkmasının üzerinden 2 sene geçmesine rağmen, hala kulağa güzel gelen, duygulandıran şarkı. trip zamanlarında ne hüzünlenilmişti bu şarkıyla be, hey gidi hey. klibinin şekline zaten diyecek bir şey yok. kısacası güzel bir adele albümünün en iyi şarkısıdır kendisi.
  • hem klibinde oynayıp hem de klibini çekmek istediğim şarkı. gerçi klibi güzel ama olsun.
    evde yalnız olduğumda klibini çekiyorum kameramla. sonra efekt falan veriyorum bilgisayarda. delirmiş birini oynuyorum kilipte. ya da kendimi.
hesabın var mı? giriş yap